Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Páromtól se szülinapomra, se névnapomra, és általában az ilyesmi ünnepekre nem kaptam semmit. Azt mondta, hogy azért mert neki nem fontosak, nem érdeklik az ilyenek meg az ajándékozás. Szülinapomkor pl azt mondta, hogy azért nem kaptam semmit tőle, mert semmit se kértem. Én mindig kedveskedtem neki legalább valami aprósággal.

Erre egyik nap volt a kolléganője születésnapja és neki vett egy szál virágot. Ezt avval magyarázta, mert hogy tőle is kapott a szülinapjára. Hát nem kicsit esett ez rosszul nekem. Elmondtam neki, és erre azt mondta, hogy baromság, hogy az rosszul esik nekem.

Hát..elgondolkodtam, hogy lehet nem ő a nekem való.. ti mit gondoltok?


2015. aug. 10. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha senkinek nem venne semmit, még elfogadható lenne az indoklása, hogy nem érdeklik az ilyen napok, de így...
2015. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a faszba az ilyen nem érdemel meg..töled is kapott valamit akkor arra nem hivatkozhat...lehet meg is csalt...vagy csak bejön neki a kollégája
2015. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem esne jól az ilyen, de ezt még elfogadnám, de ez a kolléganős történet már azért kellemetlen... :( :/ Ez már komolyan elgondolkodtatna.
2015. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ilyen alapon neked is vennie kellett volna, mert te is vettél neki.. Nem hinném hogy ő akarja már ezt a kapcsolatot. Akit szeretek, és azt szeretném hogy mindig legyen mellettem, azt megpróbálom a legboldogabbá tenni. Ha ilyen alkalmakra egy szál virágot sem vesz neked, de a munkatársának igen, szerintem már nem igazán vagy neki fontos :/
2015. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez valami sóher zsidó gyerek lehet.

nem érdemes időt pazarolni rá.

2015. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kirugtam volna már.
2015. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tapló gyerek, mióta vagytok együtt?
2015. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, menjen a fenébe! Tőled is kapott! Mi az, hogy neked nem, a kolléganőnek meg igen? Jól gondolkodtál, egyetértek veled.
2015. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!