Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

2 év vívódás után a barátnőm azt mondja nekem, hogy Ő egyedül szeret aludni, és szeret egyedül lenni. Azt mondta, hogy az előző 2 barátjával is ugyanez volt, hogy szerettek volna vele lenni, de neki nem tetszett, hogy mindig vele akarnak lenni.


Mi 2 napot találkozunk egy héten. (Nem azért, mert messze lakunk egymástól)

A 2 napot pedig úgy kell érteni, hogy egy héten 2x találkozunk 2-3 órára...


2-3 havonta alszunk együtt ezáltal.


Ezt, hogy szóvá tettem, most még Ő van felháborodva, és nem keres már több napja.


Nem mondhatnám, hogy szakítani akar velem, és csak ezt akarja, hogy észrevegyem, mert ez már 2 éve megy.

Ha mondom, hogy akkor hagyjuk, akkor azt mondja szeret, és nem akarja, hogy vége legyen.


Most bennem van a hiba?


2014. ápr. 28. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez csak időpocsékolás,ez semmilyen kapcsolatnak nem lehet nevezni.lánynak jó hogy van aki érdeklődni utána,ha unatkozik ott vagy de nem gondolja komolyan.ezért mondta hogy szeret miután mondtad neki hogy hagyjátok.ez neki kényelmes,de nem kapcsolat
2014. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hány évesek vagytok, szülőkkel éltek-e.

Én sem vagyok az az állandóan muszáj együtt lenni típus. De a heti két nap nagyon kevésnek tűnik, ráadásul úgy, hogy nem együtt töltötök két napot, hanem csak pár órát.

Az együtt alvás mit jelent? Alvást? Vagy csak ennyiszer van szex?

2014. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem, de ez mire jó neki?

Ez nem kapcsolat, nincs szexuális élet, a többi egy dolog, hogy megoldok helyette mindent, amibe ütközik, de amúgy?

2014. ápr. 28. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég rideg lehet a barátnőd. Ilyen ritkán találkoztok és még ilyenkor sem akar veled aludni?

"de neki nem tetszett, hogy mindig vele akarnak lenni."

Ez meg milyen kapcsolat?

Szerintem túl sokat ne várj Tőle...

2014. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ő 22, én 25.

A szülőknél lakunk igen.

Én addig nem látom értelmét elmenni, amíg ennyi a kapcsolat.

Azt is mondta, hogy miután ez így elég neki, így nem is gondolkodik azon, hogy külön menni majd egyszer...

Szex 2-3 havonta van. Ha már addig nyaggatom, hogy aludjunk együtt. (Magától nem jut eszébe.)

2014. ápr. 28. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a formában ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Nem hiszem el hogy neki ennyi tényleg elég.
2014. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden barátjával ilyen volt, akkor szerintem ne várd, hogy meg fog változni vagy komolyabbra fognak fordulni a dolgok. Nem ismerem a barátnődet, nem akarok rosszat írni róla. De a helyzetről ez jutott eszembe: nem akar barátot, csak kényelmes neki, hogy valaki kéznél van, ha társaságra vagy szexre vágyna, vagy jól jön, hogy van egy ember, akire számíthat. Akár az is lehet, hogy közben ismerkedik másokkal is.

De ha tényleg másokkal is ilyen volt, akkor akár valami baja is lehet, amiért nem képes normális kapcsolatra.

2014. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

'Elvileg' tudom mikor hol van, mert elég sokat beszélünk.

Igazából volt egy srác, akit nagyon szeretet, és a srác pedig átverte.

Azóta bolyong ezen a téren, és engem szeret(ahogy állítja), de nem úgy ahogy azt kéne.

Bennem mindig megbízhatott, elmondhatta a baját, de hát úgy néz ki csak egy eszköz vagyok a boldogságához vezető úton, amiben én nem vagyok boldog.

2014. ápr. 28. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust.Ő az,aki nem szereti a kötöttségeket,ezért nem is akar komoly kapcsolatba bonyolódni.Érzelmileg zárkózott és rideg,illetve önző.Csak azért kellesz neki,hogy legyen valakije,aki segít neki a bajban,és akivel lefeküdhet,ha arra vágyik.Te csak akkor vagy jó számára,ha úgy tartja kedve.Nem akar magához közel engedni,csak kihasználni.Ez csak akkor változna,ha ő is beléd szeretne,de ez ritka,nem látok rá sok esélyt.Ráadásul még az is lehet,hogy melletted va valakije,másfelé nézelődik.Az biztos,hogy érzelmileg defektes ember.
2014. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

@Utolsó:

Igazad van, eltaláltad a típust, tényleg elég önző, de nem csak Ő, a testvére, és az anyja is.


Így jártam ezek szerint...

2014. ápr. 28. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!