Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak! Miért gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért gondoljátok, h nekünk nőknek kell elpakolnunk utánatok? (és kedves nőtársaim ti hogyan élitek ezt meg? )

Figyelt kérdés
+8 éves 2 gyermekes édesanya,társ vagyok. Tehát már (rég) nem egy csitri :). Imádom a párom és tényleg egy rendes ember,de annyira trehány,figyelmetlen,h már nagyon sokszor kiakadok rá,pedig nem szeretnék! 1-2 példa: Kávét főz....... és kint hagyja a pulton a kávét,a kanalat,a cukros üveget,iszik.....ott hagyja a flakont,a poharat.....kinyitja az ablakot,de elhúzva hagyja a függönyt.........tehát szinte bármit csinál,utána nekem csinálni kell(be kell fejeznem a dolgokat). De könyörgöm én is dolgozom,főzök,mosok,mosogatok......háztartást vezetek,gyerekekről gondoskodom(utánuk is pakolok)..........MIÉRT ÉN PAKOLJAK MÉG Ő UTÁNA IS? Én is elfáradok. Már nagyon soknak érzem!
2015. aug. 11. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak simán rendetlen, otthagyja a dolgokat, de nem várja el azt sem, hogy te elpakold.
2015. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom így,a te párod rendetlen ennyire.

Én nálam ha nincs rend,akkor mindig elpakolok magam után,mert utálom ha minden szanaszét van...

24/F

2015. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megkérnéd, hogy pakoljon el maga után? De ne várj addig, amikor már kirobban belőled mert lehet, hogy ő abban a hiszemben van, hogy minden rendben van, aztán egyszer csak leüvöltik a fejét. Ez neked se esne jól.
2015. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

megpróbáltad már szépen megkérni, hogy pakoljon maga után? vagy elmondani neki, hogy ez neked probléma? Csak mert az írásodból ez nem derül ki, és ha ezekkel még nem próbálkoztál akkor szerintem mindenképp próbáld meg. Ha pedig nem figyel rá ez után se, akkor egy ideig ne rakj el utána semmit.

Én amúgy rendmániás vagyok, szóval mindent elpakolok mindneki után, de az uramba bele ,,neveltem" hogy neki is el kell raknia maga után mindent, gyermekeimbe szintén

2015. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

>Kedves Férfiak!


Mint férfi, visszautasítom ezt az általánosítást. Én elpakolok. Annak ellenére, hogy amúgy egy lusta, trehány disznó vagyok. Azért, mert van bennem empátia, és tudom, hogy a páromnak is ugyanannyi energiabefektetés elpakolni.


Megbeszélted ezt a férjeddel idejekorán? Ha már kiakadsz, akkor RÉG késő, előbb kellett volna ilyen alapokat lefektetni. Ne hagyd, hogy ilyen pitiáner dolgok ássák alá a nyugalmadat, ne juss el addig, hogy kiakadsz! Nyugodtan, kedvesen, empatikusan beszélj vele. Ha kiakadsz, azzal sértődést, dacot váltasz ki.

2015. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én az összeköltözésünk első pillanatában tisztáztam a szabályokat a párommal. Ő be is tartja. Utál pakolni, de megcsinálja.


Ezt utólag már lehetetlen megváltoztatni. Az apám is ilyen. Anyám a 40 év házasságból csak 20 éve sír emiatt. De x év után már senki nem változik...

2015. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Tudod mit gondolok? Azt, hogy elmész te a pi***ba.


A te párod ilyen, rendben. Sajnálom. Te miért kell általánosítani, és azt feltételezni, hogy minden férfi ilyen? Én 19 éves korom óta saját háztartást vezetek.


A párod miatti saját frusztrációdat próbálod kivetíteni az összes férfire. Ennyi.

2015. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

*jav. 38 éves......


És ELNÉZÉST KÉREK az általánosításért!!!! Helytelenül írtam ki ezt a kérdést,-senkit NEM akartam megbántani!!!!!!!!!


És igen,beszéltem már vele erről sokszor......de ennek ellenére is nagyon figyelmetlen. Azt mondja szte igyekszik,de ő ilyen. Tudom,tudom.....én választottam :) ....ha ilyen,akkor viseljem.....

2015. aug. 11. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen nincs, ezeket elpakolja, ez valahogy magától értetődő neki. Azt mondta még a kapcsolatunk elején és ezt tiszteletben is tartom, hogy a cuccait ne pakoljam el, arra allergiás, az az ő gondja és nem hagy szét semmit szerencsére.


Mi lenne, ha nem pakolásznál utána, vagy nem bírnád ki? És idővel úgy is megcsinálod, lehet nem kellett volna ráhagynod az elején talán akkor, bár te ismered. A gyereket meg szoktasd rá az elpakolásra, nem kioktatás, javaslat. Igaz nekünk anno gyerekként meg lett mondva, tartsunk rendet és pakoljunk el magunk után és sosem volt ezzel gond, természetes lett.

N

2015. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha a kapcsolatotok kezdetén nem ilyen volt, akkor beszéld meg vele. Te abba a férfibe szerettél bele, akibe. Ha elhagyta pár év alatt így magát, az nem jó. Ha viszont kezdettől fogva ilyen volt, akkor nehezebb a dolgod. Mondjuk elvileg ha normális a csávó, akkor is megérti a problémádat majd. Kommunikáljatok már emberek...
2015. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!