Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem felelnek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felelnek meg az átlagos férfiak a nőknek?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy külsőre bőven átlag feletti, ha nem keresel legalább havi fél millát, ha nem vagy egy tahó, érzéketlen állat akkor a csinos nők teljes egyszerűséggel keresztül néznek az emberen...

#nő #alfa #átlagfeletti
2015. aug. 10. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
mert szeretik a pénzt ,meg a szétdudorodó mellizmot!
2015. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig átlagosnak számító pasikba szerettem bele, a szerelem tette őket számomra átlagon felülivé, akik mellett mindenki más eltörpült.
2015. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Mar tudom mi hianyzott! Igen!

Megirom a titkot: atlagos pasikent maradj a szinteden es akkor majd nem lesz ilyem problemad.

2015. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Pasim átlagos, izmosabb vagyok tőle nő létemre, és én vagyok jobb anyagi helyzetben. De megfogott a kedvessége és végre jött egy férfi, aki értelmes, okos, törődik velem és nem csak egy játékbaba vagyok a számára. Tehát nekem a "tartalom" a fontos és nem a "csomagolás".
2015. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert a legtöbb átlagos pasi átlag felettinek hiszi magát, és csak átlag feletti nőkre vágyik.
2015. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

A CSINOS nők, te írtad le. Ha téged érdekel, hogy ő hogy néz ki, akkor hadd érdekelje már őt is, hogy te hogy nézel ki. A CSINOS nők körül annyi pasi van, hogy válogathatnak maguknak olyat, aki valamiben jobb számukra az átlagosnál.


Azt meg ne mondja nekem senki, hogy az átlagos lányok is csak top pasikkal járnak, mivel annyi top pasi nincs, mint ahány átlagos lány. Persze ők is vágyhatnak jobb pasikra, ahogy a pasik is vágyhatnak jobb csajokra, de végül is csak összejönnek valakivel. Egy idő után meg a csinos lányok egy része is átvált az átlagos pasikra, mert a sok jópasi között nagyobb arányban vannak bunkók, mert ők megtehetik, mert íy is jut nekik csaj. Az átlagosak nagyobb része megbecsüli a barátnőjét, ezért ott nagyobb esély van olyat kifogni. De aki a jó pasik között megtalálja a számára megfelelőt, az azzal is fog maradni.

2015. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert felszínesek a nők,és mutogatni szeretnék őket a barátnőknek,meg hát a többi szerintük unalmas,ha már valami komoly dologgal is foglalkozik a férfi,nem csak az ivással.

Nem csak a "csinos" nők csinálják ezt,hanem az összes ilyen felszínes sajnos.

24/F

2015. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ne a nőkben keresd a hibát, kérdező. Te nem tudsz velük kapcsolatot létesíteni, nem tudod elhitetni velük, hogy csakis rád van szükségük.
2015. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szóval a csinos nők érjék be átlagos pasival? Az átlagos férfiak miért csak csinos nővel hajlandóak leállni? Elég hatalmas ellentmondás van a kérdésben..
2015. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Hihetetlen, mennyire fel vagytok háborodva, de vázolom nektek, értetlenek, hol van elásva a kutya (meg a csontja):


A nők a férfiak jobb esetben alig pár százalékára (rosszabb esetben egyetlen személyre, úgy mint C. Ronaldo, az egyik expasi, vagy a srác, akit félévente futtában egyszer láttok az utcán stb.) gerjednek, a többire átlagosként vagy az alattiként tekintenek, vagy éppen jobbára észre sem veszik őket.


Viszont a nők minimum 60-70%-a elég jól néz ki, az utcán minden második nő után meg lehetne fordulni (az egyiknek szép az arca, a másikon csinosan, stílusosan áll a ruha, a harmadiknak aranyos a mosolya stb.).


Aztán ott van a megismerkedés esetén fennálló differencia. Ha egy nőnek eltér a véleménye a férfiétól, akkor a férfi a nő gondolkodását érdekesnek, újnak, fifikásnak találja. Emiatt is lehet vonzó egy nő. Viszont ha egy férfi véleménye tér el a nőétől, akkor a nő szeretne minél hamarább megszabadulni ettől a férfitól, és igyekszik olyat találni, aki egy követ fúj vele.

2015. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!