Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak! Miért gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért gondoljátok, h nekünk nőknek kell elpakolnunk utánatok? (és kedves nőtársaim ti hogyan élitek ezt meg? )

Figyelt kérdés
+8 éves 2 gyermekes édesanya,társ vagyok. Tehát már (rég) nem egy csitri :). Imádom a párom és tényleg egy rendes ember,de annyira trehány,figyelmetlen,h már nagyon sokszor kiakadok rá,pedig nem szeretnék! 1-2 példa: Kávét főz....... és kint hagyja a pulton a kávét,a kanalat,a cukros üveget,iszik.....ott hagyja a flakont,a poharat.....kinyitja az ablakot,de elhúzva hagyja a függönyt.........tehát szinte bármit csinál,utána nekem csinálni kell(be kell fejeznem a dolgokat). De könyörgöm én is dolgozom,főzök,mosok,mosogatok......háztartást vezetek,gyerekekről gondoskodom(utánuk is pakolok)..........MIÉRT ÉN PAKOLJAK MÉG Ő UTÁNA IS? Én is elfáradok. Már nagyon soknak érzem!
2015. aug. 11. 10:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ne pakoljak el utána?! de,akkor állandó "rumli" lenne. Mert,hogy ezt már próbáltam........elpakolt kb.2nap után,de addig legyen minden szanaszét? Komolyan mondom,hogy Ő nem látja.....nem vak :) csak egyszerűen ezek SIMÁN elkerülik a figyelmét!! És beszéltünk már róla többször is (ahogy az előzőekben is írtam),-de nem váltoott. Szeritem a figyelmével(annak hiányával) van a baj........

Mindenkinek köszönöm,hogy vette a fáradságot és írt.

2015. aug. 11. 13:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha részéről megvan a szándék, csak szétszórt, akkor megpróbálhatod kedvesen figyelmeztetni többször, akár rendszeresen. Ha tényleg segíteni akar, akkor megcsinálja és megszokja. Arra figyelj mindenképp, hogy ne legyen idegesség a dologból! Te se legyél ideges, ha nem pakolt el, ne amiatt szólj neki, hanem csak mintegy segítségképp, türelmesen. Ha meg ő lesz ideges, amiért szólsz, akkor nyugtasd meg, hogy csak segíteni akarsz ,hogy ne felejtse el. Próbáljatok meg kialakítani valamiféle rutint, rendszert, hogy ne csak "összevissza maceráld". Ehhez persze részéről is kell a szándék, anélkül nem megy :)


Amúgy #5-ös voltam, és semmi baj!

2015. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha az én páromról írnál :)

néha kiakadok, és kioktatom, hogy Ő már nem gyerek, elég nekem a gyerek után pakolni! (mert tőle még nem minden várható el)

megismerkedésünkkor is ilyen volt. De betudtam annak, hogy 2 éve egyedül élt....gondoltam a magányában nem volt sok kedve ilyesmihez.

Aztán kiderült, Ő ilyen. Most hagyjam ott e miatt????

van, hogy megcsinálja a dolgokat, elpakol maga után, de csak ha rászólok.

Szóval nálunk az használ, ha rászólok. Persze csak időnként.

én úgy gondolom nála az áll a háttérben, hogy anyuci kedvence, aki mindig a kedvében járt (és jár is) és megcsinált mindent helyette.....

nehéz dió lesz, főleg ha még közös babát is vállalunk :)

bár azt mondta, akkor nem lesz ilyen :D


37/N

2015. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :) Mintha az én férjem írtad volna le :) csak + 20-25 év. Nem fog megváltozni, előre mondom. Most 53 éves, és a mai napig annyit értem el, hogy a csapba betegye a tányért, poharat, de ennél semmi több. Mindent megcsinál, ami "férfi" munka, kert, ház körül, mindent, és már a szennyest kiviszi a fürdőbe. Már nem is morgok miatta, rá hagyom, és nem érdekel :)


Ha ő főz! Na, azt a csatateret amit csinál! Úgyhogy max grillezhet kint a kertben, de nekem a konyhába semmit ne csináljon.

2015. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!