Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar mindenki ennyire...

Miért akar mindenki ennyire elkeseredetten ismerkedni?

Figyelt kérdés

mármint ezen az oldalon!

valaki odaírja a korát és már az alapján elindul a fantáziálás, hogy hűű pont ugyanannyi mint én, és akkor miért is ne próbálja meg...privát üzenetek... pedig ezek fölöslegesen futott körök.. mennyi az esélye hogy pont tetszenek egymásnak? 5?


2014. ápr. 30. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
2014. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem már sok nő összejött volna innen, ha nem 200 km-re lakott volna mind. csak a távolság az akadály, sosem volt gondom nőkkel beszélgetni, ismerkedni.
2014. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Így van, vagy összejön, vagy nem..:D Egyébként még ha csak neten keresztül is, de néha jó elbeszélgetni másokkal.. Főleg olyanok szokták ezt használni, akik a való életben nem annyira találják a helyüket, és itt nyugodtabban elbeszélgethetnek a személyiségükhöz közelálló emberekkel..:D
2014. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sokan nem bírják elviselni az egyedüllétet. De, ez szívük joga. Ahogy az ismerkedés is.
2014. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűen kanosak/kancások.

Vagy csak annyira reménytelenek, hogy itt próbálkoznak. (ez a 2 a rosszabb eset)


Esetleg még azért mert, már mindenhol elutasítást kaptak, és itt hátha....


De egyébként én sem értem teljesen őket miért akarnak ennyire párt találni.

Én spec. nem akarok. Minek? Túl sok lenne a macera vele, veszekedés stb. aztán így-is, úgy-is elváltok/szétmentek x év rosszabb esetbe x hónap múlva. Szerintem teljesen felesleges, de ez az én véleményem.

2014. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 és akkor miért bántják azokat az embereket, akik nem bírják azt elviselni? fiatalok tele vannak rosszindulattal itt is egymás iránt. nevetséges.
2014. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tolerancia nulla. Újdonságot írtam? Nem hiszem, nézz körül. Én nem ismerkedem itt. De nem zavar, ha valaki így tesz. No meg mi közöm hozzá...
2014. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Itt max beszélgetésre lehet találni partnert, aki meg itt keres magának csajt\pasit ott már gondok vannak rendesen! Partnerkeresésre már vannak jobb helyek pl "disco"
2014. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én nevemben ne nyilatkozz, mert még élőben, sem az arra való oldalakon nem szoktam!
2014. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MolotovPunk ***** válasza:

Partner keresésre disco?Hát barátom veled is nagy baj lehet...

Pont az is baj,aki ott próbál keresni.

Persze ezt nem csak azért mondom,mert ott okádék (zenék)mennek,hanem azért is,mert a nagy őt dizsiben keresni ciki és tinis :D

Ott sem találod meg az igazit.Erre esély kb 80-90%

2014. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!