Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki adna tanácsot nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot nekem? Elég komoly, és egyben meredek téma.22L

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen a helyzetem. Több mint 5 éve párkapcsolatban élek, ami nagyon jó működik. Mostanában olyan dolgokkal kellett szembesülnöm, amit nem nagyon tudok értelmezni, feldolgozni egyedül. A párom olyasmit csinált, ami nem tudom, hogy minek tudható be. Magyarán beütött a mennykő.


A barátnőimmel nem merem megosztani a dolgot, mert félek, kiderülne ez a kellemetlen helyzet.


Valaki adna tanácsot nekem?


2015. aug. 11. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz! 25/N
2015. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, ha 5 év után derül ki, hogy drogdíler, vagy rablógyilkos, ha AIDS-es, arra már rájöttél volna.


Te csak hitted, hogy jól működik az a párkapcsolat, ha ő meg folyamatosan félrevezetett.


Így az 5 év inkább ront a megítélésén, legalábbis szerintem.

2015. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Írd meg, kíváncsi vagyok. Megpróbálok tanácsot adni.
2015. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát ez így nem éri. Itt anonim mindenki, nyugodtan leírhatnád a problémát, legfeljebb törlöd a kérdést 2 nap múlva.
2015. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!