Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt sokan, hogy a nö köteles eltartani a férfit?

Figyelt kérdés

A párom ösztöndíjának több, mint dupláját keresem, ö még 3 évig tanul. Kiakadtam azon, hogy a kötelezö kiadásokon túl zsebpénzt kér tölem (havi 20-30 ezret), és számonkéri, ha veszek egy bugyit, holott 300 felett keresek.

Erre páran nekem támadtak, hogy fordított helyzetben nem lenne ilyen nagy a szàm, kihasználom szegényt.

Amikor én tanultam, csak az étkezésemet finanszírozta, azt sem tudtam, mennyit keres.


Ha én nöként keresek többet, mire fel legyen ö a családfö, aki az én pénzemet beosztja?


2015. aug. 11. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a "párom ösztöndíjának több, mint dupláját keresem" azt jelenti, hogy a párod is fenn tudja magát tartani a havi 180-ból, nem? Akkor miért is kellene eltartanod? Amúgy melyik suliban adnak ekkora ösztöndíjat..?
2015. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a rokonságban is u.ez a helyzet: a lány jól keres (még a kérdezőtől is minimum egy százassal), a srác meg egy halál csóró családból származik, és évekig csak tanul(t), mert az egyetemet is relatíve későn kezdte el.

Annyi a különbség, hogy a srác nem követelőzik és nem kéri számon a lány költéseit, viszont nagyon boci szemekkel tud nézni, ha kellene például egy 20ezres számítógépes játék, márkás bakancs, vagy külföldi nyaralás...


K***ra nem értem én már ezt a világot. Az ismerősi körben is sok jó nő lecsúszott léhűtőkkel jár, és tapsikol örömében, hogy eltarthatja a srácot. Bezzeg ha egy hapsi sokat tanult, aztán pedig egy magyar viszonyok között elég menő helyen dolgozik, az "unalmas"...

2015. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekek, tessék a kérdésre koncentrálni. Miért ne kereshetne 360-at?


A kérdés az, hogy miért nem fektettétek le az alapokat az elején, miért van egyáltalán helye ilyesminek. Nálunk enyhébb a helyzet (nincs ennyire nagy különbség), és nemek szerint fordítva.


Egyszerűen oldjuk meg a helyzetet, hogy ne kelljen "zsebpénzt" kérni, se adni: egy közös számlára/kasszába teszünk minden hónapban pénzt. Ez elég a fix kiadásokra és marad is bőven. Ez a "közös pénz", akinek kell valamire, költi, de közösen "döntünk" róla. Ami marad a saját számlánkon, az privát, azt nem kérjük számon egymáson. Próbáljatok meg szerintem ti is valamilyen rendszert kialakítani, és csak az ésszerűség határán belül engedd neki, hogy számon kérje a költekezésedet. Szerintem.

2015. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerény véleményem szerint ilyen nő a mesében sincs.

Ahogy a német mondaná: Papier ist geduld.

2015. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!