Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A történet a következő a párommal amikor megismerkedtem ő együtt élt egy nővel de nem volt boldog mert nem érzett iránta semmit csak emberileg szerette illetve sajnálta hogy bár egy tökéletes ember van mellette mégsem tudja értékelni. Elkezdett találkozgatni velem de iszonyatos lelkiismeretfurdalása volt. De mégsem tudott parancsolni az érzéseinek de találkákon romantikázáson kivül nem történt semmi csak csók majd lebuktunk. Én akkor kiléptem ebből a háromszögből hogy rendezzék. Majd nem sokára megint felbukkant hogy engem szeret a lánnyal lezárta a kapcsolatot. Azóta együtt vagyunk, de szóbakerül néha. Ő volt neki a tökéletes főzött mosott takarított. Én nem ilyen vagyok de ezt tudta nem árultam zsákbamacskát viszont mindig azt mondja örül hogy engem választott most boldog mert az érzéseire hallgatott viszont ésszel nem engem választott volna. Viszont ő magas beosztásban dolgozik olyan lányra van szüksége aki hátteret biztosít neki tehát háztartásbeli gyakorlatias stb. Én nem ilyen vagyok én is építem a saját életem nem azért tanultam hogy mindent adjak fel és csak a háztartásnak gyerekeknek éljek majd. Ő ezt tudja, mindig mondja hogy szeret de érzem rajta hogy vannak pillanatai amikor visszasírja azt az életet amit a másik lánnyal élt. Amikor szakítani akarok óriási veszekedés lesz hogy ő feladott értem mindent én meg csak úgy feladnám? Soha nem szeretett ennyire senkit mint engem és hogy harcoljunk a kacsolatunkért, majd összecsiszolódunk. Nektek mi a véleményetek?
2015. aug. 11. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kell ez neked őszintén?

Szerintem nem.

2015. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék a csicskájs
2015. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj, a pasi ha jól értem tényleg mindent feladott érted, a barátnőjét, az addigi megszokott kényelmét, életét... Ráadásul harcolni akar a kapcsolatotokért, és az elmondottai alapján szeret. Tudod hány férfi adná fel a kényelmét? Harcolni egy kapcsolatért is igen kevésben lenne hajlandóság. Lehet hogy életstílusban valóban nem passzoltok össze, de a karrier és a munka még nem minden. Legalábbis boldoggá az még nem tett senkit.
2015. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell feladnod neked sem a karriered, nem kell háziasszonynak lenned ha nem akarsz! Építsd te is a saját életed, ő is a sajátját, ha szeret ez úgysem lesz akadály.
2015. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami egy másik pár szétrombolásával kezdődik, a szememben nem is számít igazi kapcsolatnak.

Arról most hadd ne mondjak semmit, hogyha valaki a tökéletességet főzésben, mosásban, takarításban méri, az nem igazi, tiszta szándékkal van együtt az illetővel.

Ha az én párom akármilyen kontextusban is kijelentené, hogy nem kellek neki, pláne, hogy egy másik jobb valamiben, az a dolgok végét jelentené.

Ha van szerelem, akkor minden akadály legyőzhető közösen, van értelme az összecsiszolódásnak, ha nincs, akkor elpocsékolt idő, akármeddig is megy a huza-vona.

Az még mindig nem az, ha az egyik ráparancsol a másikra, az meg mint a kutya, követi a parancsait. Ostoba vagy. A választásod is mutatja. Zsák a foltját, hogy úgy mondjam.

Szerintem szakíts és kész.

2015. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De miért kéne feladni a hivatást?

Más is elmegy dolgozni, utána hazamegy, plusz ott a hétvége, munka mellett lehet főzni, kimosni és takarítani, plusz ha megszületik a gyerek, akkor az is belefér.

Nagyon sokan így élnek, hogy dolgoznak és mégsem úszik a lakás.

Nem kell otthon ülni, gyereket nevelni, az mellett lehet ugyanúgy dolgozni is.

De ha neked még ez is sok, ha neked az egyszerűbb, ha rendelsz kaját, bejárónő főz, mos, takarít, gyereket sem akarsz, akkor ha neked ez jó, akkor élj úgy, de akkor ne rabold egy olyan ember idejét, aki egy tiszta, rendes otthonban szeretne élni, esetleg családot. Semmi extra elvárás nincs a barátod részéről, mert mások is megoldják, mert a két dolog nem összeegyeztethetetlen, de ha te nem akarod, akkor ne csináld. Lépj ki ebből a kapcsolatból, de aztán ne lepődj meg, ha ugyanezt mások is szeretik, szeretnék.

2015. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majdnem megkérdezted, mi mindent adott fel érted, mert nem derül ki a szövegből. Harmadjára olvasva jöttem rá, hogy arra a végleg kihűlt kapcsolatra gondolsz, ahol már csak szánalomból illetve (szerintem nem mellesleg) a "háttérszolgáltatás" kihasználása miatt maradt a nő mellett.

Nekem úgy tűnik, nagyon eltérő elképzeléseitek vannak a partnert illetően. Lényegtelen, hogy soha nem szeretett ennyire senkit, ettől még ugyanaz az ember marad. Kockázatos arra alapozni, hogy majd mindketten szépen megváltoztok. De tegyük hozzá, egyikőtöket sem ismerünk.

2015. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*megkérdezteM
2015. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megér a pasi neked annyit, hogy kicsit változtass magadon? Megér annyit a kapcsolat, hogy vezesd jobban a háztartást? A választ te tudod.
2015. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!