Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond van a barátommal! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van a barátommal! Mit tegyek? ( többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal.

De amióta együtt vagyunk szinte folyton veszekszünk.A fö téma:

Van a legjobb barátnőm akivel ök is barátok.Elhivogatja ide oda és közben azt mondja hogy ö hivja öt. Beakarja állitani mintha ő lenne a rossz.kiaakad ha vele megyek valahova, olyan mint ha elakarna töle választani, kiakarna sajátitani .A barátnőm azt mondja, hogy szakitsunk én is elgondolkodtam rajta de szeretem.Most mit tegyek? Tényleg szakítsak vele? Már egyszer leültem vele beszélni azt igérte nem fogja többet csinálni, de ugyan úgy folytatja.



2015. aug. 11. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy ez csak az én tapasztalatom-e, férfitársaim majd meg fognak erősíteni, vagy cáfolni a dologban. Nekem az a benyomásom, hogy egy férfinek a legfőbb ellensége a párja barátnői. Amit írtál az is ezt támasztja alá: Már rá akar venni, hogy szakíts benne...


Komolyan nem értem a dolgot, ha tényleg annyira szeretik ezek a barátnők az adott lányt, akkor miért nem azt akarják, hogy boldog legyen? Miért agitálnak a szerelmük ellen állandóan?


Valószínűleg arról van szó, hogy ezzel a jelenséggel a barátod is tisztában van. Nem megcsalni akar, amikor elhívja őt ide-oda, hanem bevágódni nála. Ezért is akad ki, ha vele töltöd az időt. Tudja, hogy a barátnőd rosszindulatot érez az irányába. Fél, hogy telebeszéli a fejed. (És valóban, már amellett agitál, hogy szakíts!)


Szerintem ne szakíts vele, mert ebben az esetben nekem az a benyomásom, hogy itt a barátnőd a ludas. Plusz a saját tapasztalataimból is ezt a következtetést tudom levonni.

2015. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg az jön le, hogy a barátnőd biza elakarja szedni a pasidat. Ha szakítasz az ő ágyában köt ki a barátod az tuti.(bár lehet már most is :D)
2015. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ott a pont a kettesnél, épp azt akartam írni.


Nagyon gyanús a dolog.

2015. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Válaszaitok köszönöm de egyikötökkel sem értünk egyet.Oké most bevalóm én vagyok a barátnő.Csak megbeszéltük hogy én irom ki.Nem akarom az ágyamba vinni a barátját.

Ráadásul nem vagyok az a pasi elvevő tipus. Tudom ti csak válaszoltatok csak nekem ez furán hagzik mivel tudom, hogy milyen vagyok. Csak segiteni akarok a barátnőmnek.és nem nem csak én mondom,hogy szakítsanak hanem családtagok munkatársak is. Mert az egyes hozászólónak igaza van valamennyire de amit az ő barátja csinál az akkor sem normális. Ráadásul békén is hagytam őket hetekre mert megértem, hogy szerelmesek akkor mért gyárt rólam további hazugságokat? Vagy én legyek az aki csöndbe marad és nézem végig ahogy elveszítem a barátnőmet mert összeugraszt minket.Most azért azt ne mondjátok, hogy normális dolog.

2015. aug. 11. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Akkor meg ne szólj bele, hogy mit csinál! Ha az én barátnőm barátnője javasolná a barátnőmnek, hogy szakítson velem én kitekerném annak a k_rvának a nyakát.
2015. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én csak most javasoltam neki ezt. Eddig pont hogy azt támogattam öket.Sőt azt mondtam ,hogy kilépek ebböl az egészből had legyenek boldogok. Mindketten aztmondták hogy ne tegyem.

Most a fiu ugyan ugy bemocskol engem.olyanokat mond, hogy én mondtam én rendeztem ugy.aztán ha kiderül az igazsság még neki áll feljebb.Most komolyan azt mondod, hogy türjem, hogy ezt meg azt mondjon tólam és elveszitsem a legjobb barátnőmet? És tudom hogy ez most nem csak rólam szól de barátnőm is azt mondja, hogy nem akar elvesziteni.

2015. aug. 11. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:
#5, én javasolnám a barátnődnek, hogy szakítson veled (vagy legalábbis készüljön fel, hogy tízévente egyszer-kétszer ki lesz tekerve a nyaka, ha nem tudja, hol a helye).
2015. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 4 Az első számú válaszoló vagyok. Egy javaslattal élnék, mivel alapvetően jóindulatúnak tűnsz az alapján, amit írsz. Fogadd el az egyik meghívását. Ha nyomul rád, akkor természetesen szakíthat a barátnőd.


Viszont én még mindig tartom magam ahhoz, amit az első válaszban írtam. Csak be akar nálad vágódni. Nyiss erre a dologra, és barátkozzatok össze. Mind a három félnek így lenne a legjobb, nem igaz?


Ha másért nem is, akkor azért, hogy elmondhasd magadról, hogy te mindent megpróbáltál, és moshasd a kezeit. Ha meg probléma lesz a találkozón akkor a barátnőd azt a plusz pár napot még igazán kibírja szakítás nélkül.


A kollégák, meg a családtagok véleményére pedig nem kell adni. Előbbiek lehet, hogy a barátnődet akarják megszerezni maguknak, utóbbiak pedig irigyek. Az én családom tagjai is mindig irigyek voltak az adott barátnőmre. Főleg az anyám.


Szóval egy próbát megér. És bízom benne, hogy ha beszámolsz majd a találkozóról a barátnődnek, akkor az igazat fogod neki elmondani!

2015. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, ne fikázz, köszi. Nem élné túl a barátnője, ha rájönnék ő választott szét minket az biztos.
2015. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De én már voltam el a srácal egykét helyen.Mi barátok voltunk ahogy ök is évekig csak nekik aztán szerelem lett.

Aztán ha elmentünk valahova mindig aztmondta hogy de ne szoljak a barátnömnek mert kiakad, majd elrenedezi. Én beleegyeztem és ráhagytam.Na ezért is voltam hülye.Mert ö meg kapot az alkalmon elmondta, hogy hol votunk de azt mondja

2015. aug. 11. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!