Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar minden nap találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar minden nap találkozni?

Figyelt kérdés

A férfi fél egyszerűen nem akar minden nap veled találkozni, azt te minek veszed? Nem ma indult a kapcsolat, évek vannak benne. Neki a rendes munkahelyén kívül egyéb is bejöt az életébe, így sokkal kevesebb ideje van, illetve fáradt. Ezt azért írom, hogy teljes legyen a kép. 900m-re lakunk egymástól.


Számomra ijesztő. Számomra az a "kapcsolat", ahol nincs minden nap találkozás (hiszen megtehetnénk, nem választ el távolság!) nem jelenti azt, hogy szeretnek... számomra ez azt sugallja, hogy nem szeretnek...

Ki hogyan látja?


2015. júl. 10. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Minden nap tényleg nem fontos találkozni, de azért gyakran kéne.
2015. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki igenyli azt, hogy allandoan a masikkal legyen, ez nem jelent meg semmit.

En is megorulnek, ha minden nap kellene a baratommal kellene lognom es semmi/senki masra nem lenne idom, pedig imadom. Egyutt elesnel is fontos a kulon toltott ido szerintem, de ez egyenfuggo, ki mennyire igenyli a szabad teret egy kapcsolatban.

2015. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen érthető számomra is egy szinten.


A gond ott kezdődik, hogy én nagyon igényelném a közelségét, a minden napos találkozást. Egész nap az órát nézem, mikor lesz más este, mikor találkozunk.


Nem túlzok, "tragédiaként" élem meg, hogy a másik nem akar velem lenni...

2015. júl. 10. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezzel el is ijesztheted, ha o nem ilyen tipus, nagyon sok tud am lenni egy ido utan.


Azt tudom ajanlani, hogy probald meg tudatositani magadban, hogy masok ezen a teren az igenyeitek, es foglald el magad valami massal, amikor nem talalkoztok - baratokkal, hobbival, barmivel. Ne hozd magad olyan fuggosegi helyzetbe, hogy rajta kivul nincs eleted.. Ez nagy teher tud lenni a masiknak am, akarmennyire szeret.

Kettes voltam.

2015. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jókat mondasz egyébként, örülök, hogy válaszolsz, mert igazad van.


Viszont az, hogy az én "igényem" nincs kielégítve így, azt érzem belőle, hogy nem is szeret. Ha nem szeret, én sem tudom szeretni, és csak szomorú vagyok miatta.


Azt hiszem eléggé nagy a baj...

2015. júl. 10. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tekints el egy kicsit attol, hogy nem igenyli a mindennapos talalkozast.

Egyebkent hogy viselkedik veled? Van mas okod azt hinni, hogy nem szeret, vagy csak ez alapjan erzed igy?

Ha csak ez alapjan, akkor a fejedben van a gond, kello munkaval es odafigyelessel ezt tudod magadon orvosolni.

2015. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Vannak pozitívumok és negatívumok, kb. ugyanannyi arányban.

Sajnos semmi sem biztos. Néha nagyon jó minden, utána azt érzem, nem is szeret, csak kényszer neki ez az egész.

2015. júl. 10. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, meselhetsz tobbet privatban, megprobalok segiteni. Elozo par hozzaszolo voltam :)
2015. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet fogok.

Csak sajnos olyan kusza és hosszú ez a történet, hogy 100 oldalba se tudnám megfogalmazni.

2015. júl. 10. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem gond.. ha esetleg lesz kedved, irj batran. :)
2015. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!