Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég fura a helyzet! A szív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura a helyzet! A szív az ész ellen? Szerintetek mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Hát arról lenne szó, bár lehet kicsit hosszú lesz, de hogy megértsétek és segíteni tudjatok mindenről kellene tudnotok... Volt egy Lány akivel megismerkedtem 1 hónapja és azt hittem minden remekül megy már háromszor találkoztunk (ő vidéki, szal így még nehezebb volt összehozni), sőt utoljára még a házukban is voltam. Majd aznap este megtudtam, hogy nem mellettem még 4 srácnak csapja szelet egyszerre. De annyira megszerettem, hogy nem szerettem volna csak úgy elhagyni. A haverjaim, barátaim szerint azokból amiket én is megtudtam róla, hazug, álszent és kicsinyes. Az igaz, hogy lassan én se tudom mikor hihetek neki és mikor nem. És mondjuk ha kialakul valami köztünk akkor se tudom, hogy mikor őszinte... A srácok szerint pont egy "Falu ..."-ja csajt fogtam ki, de eleinte nem hittem neki, mert tényleg beszerettem. Aztán tegnap elgondolkodtam mindenen és tényleg nem tudom mi legyen, hallgassak az eszemre és hagyjam el, mert annyit nem ér nekem, amit nyújt vagy harcoljak érte. Mert ha most sokáig harcolok utána még jobban fog fájni ha nem engem választ. A haveri kör szerint meg bármikor találok egy jobbat mindegyik ujjamra... Közben viszont, mikor először taliztunk volt egy másik lánnyal is alakulóban. Neki viszont nem írtam már 3 hete, mert EZZEL a lánnyal akartam csak lenni, és most megtudom, hogy neki 4 van, akkor én se dobtam volna. Ma még megpróbálom elérni a másik csajt is, de lehet, hogy késő...


Sorry, ha nagyon hosszú lett, de tényleg nem tudom mi tevő legyek. Csak a szívemre hallgassak, hogy nagyon szeretem és küzdjek érte vagy engedjem el, mert szinte bárki mást is megkaphatok, és ne törje később össze a szívem.


2009. dec. 26. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van neki 4? Nem csak kamu?
2009. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyszer ezt mondta az unokatesóm és nagyon megragadt bennem:

Ne legyél szamár!Ha nincs ló jó a szamár is?

Valahogyan így volt remélem érted a lényeget!

Hallgass a szívedre.A szerelem a szívről szól és arra kell hallgatni...Az üzletben meg az agyra...

Remélem tudtam segíteni....

2009. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

21/F

Én az eszemre hallgatnék, és a haverokra.

2009. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg tényleg van neki 4...
2009. dec. 26. 20:42
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia.

Ha biztosra tudod, hogy más fiúkkal is kavar, akkor mindenképpen az eszedre hallgass, mert egy ilyen lánynak nem való kapcsolat. Neki csak alkalmi partnerek kellenek.

A lelked majd meggyógyul. Így kicsit gyorsabban helyre tudsz jönni érzelmileg, mint ha már hónapok óta együtt lennétek a csajjal és sorra derülnének ki a félrelépései...

2009. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez rendes volt. lassan már én is így érzem...
2009. dec. 28. 18:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha biztosra veszed, hogy van neki még rajtad kívül 4 pasi az életében és nem csak "kamu" akkor javaslom, hogy inkább ezt a kérdést a csajjal beszéld meg. Mit is vár el egy kapcsolattól? Mi a célja? És ehhez hasonlók. Igazából nem írtad mennyi idősek is vagytok. De ha 20 éveitekben vagytok akkor azért egy csaj már tudja nagyjából mit is akar.

2009. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
énis elég szertelen voltam, de a szerelem megzabolázott és normális lettem...de nagyon vigyázz!jól gondold meg!
2009. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én: 17/F

Ő: 15/N

2009. dec. 28. 20:07
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
És Te is szoktál fizetni neki?
2009. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!