Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm 1 éve van együtt a barátjával, már el is jegyezte, babát várnak, de elég rossz a kapcsulatuk, amugy is viharosan indult. Megütötte barátnőmet várandósan, lehordta mindennek és kidobta a lakásából.

Újra és újra vissza fogadja a srácot, de közben eldobja magától a barátait is.

Tanácsot vár tőlem, de így hogy tudjak neki adni?

Ha elmondom a meglátásaimat akkor azzal jön, hogy féltékeny vagyok rá...

Legjobb barátnők voltunk, de teljesen eltávolodtunk egymástól amióta együtt van a sráccal.



2015. júl. 5. 15:01
 1/3 Mumusan ***** válasza:
75%
Nem tehetsz semmit. Vannak önsorsrontó emberek. Remélem a gyerekének nem akar rosszat. Talán ha segítenék belegondolni neki higy a gyerekét mindig megruházza a drága párja, akkor elgondolkodik, de kétlem. Ő is egy lesz a kimenekített nők közül az anyaotthonokban.
2015. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én is attól tartok, hogy ennek nem lesz jó vége. :(

Pedig fiatal még, de a srácnak köszönhetően tönkre teszi a saját életét és a babáét.

2015. júl. 5. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom sajnálni az olyan nőt, aki nem tud egy bunkó férfi kapcsolatából kilépni. Ha ez kell neki, akkor viselje az ezzel járó terhet és nyomást. Ne panaszkodjon! Az a férfi, aki normálisan bánna vele, az meg le van nézve, köpködve, megalázva. Én a magam részéről azokat a nőket sem tudom sajnálni, akiket a bunkó pasi otthagy, mert nem akarja a gyereket. Ilyenkor van az, hogy a legtöbb csaj keresi meg a rendes pasit, akivel másnak a kölkét neveltetnék fel.
2015. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!