Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért áldozzák fel a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áldozzák fel a szerelmet a biztonság oltárán?

Figyelt kérdés

Nagyon sok, főleg nőről tudok, akik az igaz szerelmet, azt, ami gyakran éget és mély sebeket ejt, ami olyan, mint egy méreg, mindent átitat, fojtogat, gyötör, és nem ereszt, de gyakran felemel, és olyan gátakat tör át, amikre azt hitted, soha nem lettél volna képes... Eldobják.

Eldobják, és inkább odaadják valakinek magukat, aki biztonságot nyújt. Miért?


2015. aug. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki sem akar éhen halni.
2015. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon érdekes ez a kérdés, főleg most, mert nekem nagyon aktuális, most kell erről döntenem. Pont ahogy írtad, az első, legigazibb szerelem és a nyugalom, biztonság között. Tudom, hogy ez az égető, mindent elsöprő szerelem, amit iránta érzek sosem fog eltűnni vagy bárki mással "visszatérni". Ha csak a szívem létezne, ha egy olyan vilàgban élnénk, ahol csak mi ketten létezünk, akkor sosem választanék mást. De nagyon megégetett, olyan sebeket okozott, amik hegesek maradnak mindig, hiába adnám oda érte az èletemet, és szeretném ha velem lenne boldog, nem tehetem. Mert a való életben nem lehet egyfolytàban így "égni". Mivel alapból kicsit érzékenyebb vagyok az átlagnál, nagyon nagy szükségem van a biztonságot nyújtó, békés szeretetre. Nincs szebb érzés a szerelemnél, de engem szinte megölt. Sosem fogok nem vàgyni arra a személyre, akivel kapcsolatban ezt érzem, de mérgezni sem akarom magam tovàbb, hogy olyat hajszoljak, ami felemészt.
2015. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szerelemből nem lehet kenyeret venni és gyerekeket eltartani.
2015. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ennyire negatívan írni a szerelemről...
2015. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erzelmileg ugyanugy vagyok, mint #2-eske.

Szemely szerint en eljottem a biztonsagbol es bizom benne, hogy megtalal a szerelem :)

2015. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem elszáll, de a bántások nyomda-mint a teleszögelt kerítés-amiből kihíúzták a szögeket:megmarad. Életet alapozni gyereket nevelni nem lehet "lobogva" úgy, hgy a másikra nem számíthatsz, nem nyújt biztonságot. A szerelem nem minden-sokszor jön-sokszor elmúlik. A lelki társ sokkal fontosabb, az nincs midnen bokorban. Főleg sokan a fellángolást összekeverik a szerelemmel, mikor az csak fizikai vonzalom, nem igazi érzelem.
2015. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!