Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomra nagyon rászállt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomra nagyon rászállt a munkatársa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal legjobb barátok voltunk és egy idő után valahogy egymásba szerettünk. Én soha sem voltam még ennyire szerelmes, mint most. Neki előttem egy kapcsolata volt, viszont ilyen egy éjszakás kalandjai Sosem voltak. Szoval nem egy csajozós típus. Viszont nagyon jól néz ki és ezt nem azért mondom, mert elvakít a szerelem hiszen mikor csak barátok voltunk is nyomultak rá a csajok, mert helyes és mindenkihez nagyon kedves és udvarias...a lényeg,hogy az új munkahelyén nagyon rászállt a munkatársa. Masszírozza a vállát meg simogatja meg mindig hívná cigizni és szexxel kapcsolatos vicceket mesél neki stb. Persze barátom arrébb megy és elhúzódik tőle viszont ahogy mondtam, barátom nagyon udvarias és kedves és nem bunkó senkivel...ez a lány nagyon szép viszont minden fiúval ezt csinálja ott...ezeket onnan tudom, hogy egy jó ismerősöm is ott dolgozik...tudom, hogy barátom nem csalna meg de megis zavar ez a lány...mit tegyek, hogy ne idegesitsen ennyire? Sokszor elmegy az étvágyam meg sírok miatta...én 22 vagyok a lany 20 a barátom pedig 21...

2015. aug. 13. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy egyszerűen ne foglalkozz vele. A barátod hűséges, a csaj meg mindenkivel ezt csinálja. És ezutóbbi elég nagy visszatartó erő, hidd el.


Ha nagyon csak a barátodra nyomulna, akkor lehet hamarabb megfordulna a fejében a dolog. Ha meg mindenkire, akkor inkább kiábrándító.

2015. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Drága. Én elhiszem, hogy a barátod udvarias, kedves stb, de ne legyen már nyuszika. Lehet udvariasan is közölni azt amit nem szeretnénk. Ha nem akarja, hogy a lány nyomuljon, akkor közölje vele határozottan, kedvesen. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2015. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
vedd egy kicsit lazábbra, mert még pont te fogod egymás karjaiba lökni őket(a barátod figyelmét felkelted rá, aztán azzal, hogy rosszul esik neked ezzel azt mutatod, értékes a csaj, vetélytársat látsz benne, ettől még vonzóbb lesz..,plusz mérgezed a kapcsolatodat azzal, hogy nem jókedélyű vagy, hanem egy lelki roncs, ez meg taszító.. eleinte nyugtatja az ember a másikat, de be lehet sokallni tőle.., amúgy meg rengeteg helyen ilyenek a csajok, pofátlanok az sem érdekli, ha van nője, "az erősebb kutya győz")
2015. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezert kertem segitseget, mert nem akarom minden este ezzel kezdeni, hogy: Na ma mit csinalt? Ma is vele dolgoztal? Stb. Mert nem akarok se az agyara menni se pedig a lany karjaiba lökni nem szeretnem...en is mondtam neki, hogy nem kell bunkonak lenni de valahogy ereztetni vele, hogy nem kene...o azt mondja, hogy direkt a lany elott hangosan mesel rolam hogy hatha akkor eszbe kap...de semmi. Meg azt is mondta, hogy szamara undorito, pont azert, mert mindenkivel ezt teszi.. Csak az a baj ha velem csinalna ezt a munkatarsam en kerek perec megmondanam, hogy ne fogdosson...en nem tartom magam szepnek de penztarban dolgozom es nagyon sok korom beli keri el a szamom es udvarolnak...de en mindig visdza utasitom oket anelkul, hogy bunko lennek. Koszonom mindenkinek aki segit 😊
2015. aug. 13. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre kb. csak azt tudom mondani biztatásként, ha a csaj veled egy szinten van, akkor munkahelyi flörtölgetésen túl nem valószínű hogy kapaszkodni fog nem független srácba, ha meg szinted alatti jóval, akkor nem túl nagy kísértés. Férfiaknál pont fordítva van mint csajoknál, tartós kapcsolatra jobbat kapunk, mint amilyen lezavarna velünk pár menetet. Nők sokszor azért indokolatlanul féltékenyek, mert ők meg könnyed kapcsolatra kapnak könnyen minőségibb férfit, és elfelejtik, hogy ez azért nálunk nem így van...
2015. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtato, koszonom! Most lehet ez ciki de egy ismerosom azt mondta ha egy ferfi megkapja otthon amit akar akkor nem kell neki mas...tehat most sutok-fozok meg mindig kicsinositom magam es mindig mondja is, hogy annyira csinos vagyok es szep...es a szexben is probalok bevallalosabb lenni...ezt nem kenyszerbol teszem, mert nekem is jobb igy de nem tudom ez jo taktika-e...
2015. aug. 13. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:

De hát minek kezded úgy, hogy mit csinált ma? Minek kérdezel rá ilyenre? Nem kell vele foglalkozni és kész.


Én se tudok arról, hogy a barátomat zaklatja-e bent bárki. Azt tudom, hogy ha tárgyalni kell egy nővel, akkor mindig őt küldik. :D Hatásos.. De egyébként hogy bent nyomulnak e rá, arról nem tudok. Ha tudnék, akkor meg letudnám azzal, hogy oké, próbálkozzon, a barátomat úgyse érdekli. Én meg nem pörgetem magam rajta és nem kérdezősködök, hogy na ma mit csinált a pcsa?!


A másik, hpgy az én munkahelyemről se nagyon tud semmit. Egy srácról tud, ő folyton bókol. Jó a viszony, nem akarom elküldeni a francba, mert igazából nem csinál semmit. Mármint néha beszólogat, de tőle valahogy inkább kedvesen veszi az ember és nem úgy, hogy na ez is meg akar fektetni. Fogdosni meg nem fogdos. Nem küldtem el, de nem is foglalkozok vele.


Amúgy meg amit mi művelünk bent, azért lazán bárkit fel lehetne jelenteni szexuális zaklatásként..bárkivel szemben. Egyedül vagyok csaj a részlegen, ők meg néha kitárgyalnak egy-egy estét. A beszélgetésbe pedig én is becsatlakozok. Néha húzzák az agyam, mivel egyedüli csaj vagyok, én meg előszeretettel vágok nekik vissza. Tök jó családias a hangulat, barátok vagyunk, de legalábbis nagyon jó kollégák és viccelődünk.


Emiatt a páromnak nem kell féltékenynek lennie..

2015. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez oke de a baratom masfel hete dolgozik ott!!! Szoval nem lehet azt mondani hogy csak munkahelyi hulyules meg jo kollegak...szinte az 5.munkanapja es mar ugy ra szallt a csaj, hogy hihetetlen.
2015. aug. 13. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:

beszerzel pár disznót, elhívod magatokhoz a csajt aztán feldarabolod. a darabjait a disznóid igen jóízűen fogják felfalni. ha kijönnének a zsaruk akkor velük is működni fog ez a procedúra...

Sok sikert, szurkolok -,-

2015. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De hát minek kezded úgy, hogy mit csinált ma? Minek kérdezel rá ilyenre? Nem kell vele foglalkozni és kész.


Én se tudok arról, hogy a barátomat zaklatja-e bent bárki. Azt tudom, hogy ha tárgyalni kell egy nővel, akkor mindig őt küldik. :D Hatásos.. De egyébként hogy bent nyomulnak e rá, arról nem tudok. Ha tudnék, akkor meg letudnám azzal, hogy oké, próbálkozzon, a barátomat úgyse érdekli. Én meg nem pörgetem magam rajta és nem kérdezősködök, hogy na ma mit csinált a pcsa?!


A másik, hpgy az én munkahelyemről se nagyon tud semmit. Egy srácról tud, ő folyton bókol. Jó a viszony, nem akarom elküldeni a francba, mert igazából nem csinál semmit. Mármint néha beszólogat, de tőle valahogy inkább kedvesen veszi az ember és nem úgy, hogy na ez is meg akar fektetni. Fogdosni meg nem fogdos. Nem küldtem el, de nem is foglalkozok vele.


Amúgy meg amit mi művelünk bent, azért lazán bárkit fel lehetne jelenteni szexuális zaklatásként..bárkivel szemben. Egyedül vagyok csaj a részlegen, ők meg néha kitárgyalnak egy-egy estét. A beszélgetésbe pedig én is becsatlakozok. Néha húzzák az agyam, mivel egyedüli csaj vagyok, én meg előszeretettel vágok nekik vissza. Tök jó családias a hangulat, barátok vagyunk, de legalábbis nagyon jó kollégák és viccelődünk.


Emiatt a páromnak nem kell féltékenynek lennie..

2015. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!