Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exbarátnőm barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exbarátnőm barátja folyton fenyegetőleveleket küldözget, és próbál alázni, az jó jel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ezek szerint volt barátnőm még érezhet valamit irántam? Néha küldök valamit volt barátnőmnek, vagy írok valami bókot smsben, esetleg meglepem egy szerelmes levéllel, és ilyenkor jön a barátja, hisztériázva, fenyegetőzve, örjöngve...

Barátnőm általában nem reagál ezekre, bár néha úgy tűnik, hogy nagyon zavarban van.


2015. aug. 13. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz halni akkor jo jel! :)
2015. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért nem tudod őket békén hagyni? Kopj le öreg! Keress magadnak más nőt!
2015. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha érezne irántad bármit is akkor vissza menne hozzád, lehet ő küldi rád a pasiát..már rég el felejtett téged csak te ezt nem veszed észre
2015. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus édes hármas! Az egyik kandúr kiváló manipulátor, a másik meg egy idegbeteg állat, a csaj meg egy érzelmi nyomoronc. :D Ti hárman megérdemlitek egymást, próbáljátok ki a DP-t (double penetration).
2015. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te valami fogyatékos vagy? Nem is értem min csodálkozol? :)
2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú hallod, vágnálak tarkón úgy, hogy összeesnél, ha a barátnőmet zaklatnád, mint expasi. :)
2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1: Én amikor még csak a kérdést láttam a menüsorban, azzal a céllal kattintottam ide, hogy azt válaszoljam neki:

Ha meg akarod magad veretni, akkor jó jel!

:))

2015. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A leírásra:

Szerintem a barátnőd nem mesélte el, hogy Te az exe vagy!

Ez a fickó abban a hitben van, hogy ÚJ pasi vagy és el akarod szedni a nőjét.

Világosítsd fel a fickót!


4: Az MI???

2015. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!