Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Igazi kutakodó, túlgondolkodó, minden lányban a versenytársat látó vagyok. Tudom, hogy ez nem normális, de nem bírom kikapcsolni és ez folyton forr bennem.

Megőrülök, ha látom, hogy egy lány ír a barátom üzenőfalára, megőrülök, ha tudom, hogy más lánnyal beszélget, ha megemlít egy másik lányt. Próbálom tudatosítani magamban, hogy amit csinálok az irreális és tudom, hogy ez azért van, mert nincs önbizalmam. Tényleg nincs: csúnya vagyok, unalmas és még rossz természetű is. Nagyon rossz érzés. Mások meg pont az ellenkezőjét mondják rólam: hogy kedves vagyok, humoros, okos. De nem így látom magam, hanem értéktelennek és nem értem, miért van velem a barátom, mikor ilyen féltékeny vagyok. Próbálom nem korlátozni semmiben emiatt, de nagyon nehéz.

Mit tegyek? Nem tudom, hogy változtassak... kérlek, segítsetek :(


2015. aug. 14. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam.. Én rengeteget dolgoztam ellene. Elmentem személyiség fejlesztő tréningre, és találtam azóta egy párt is, aki semmi okot nem ad a féltékenységre. Neki már a kapcsolat elején erről meséltem, és sokat segített nekem.A lány haverjait is már a kapcsolatunk elején bemutatta, nagyon aranyosak voltak velem, így nem zavar, ha ők beszélnek vagy találkoznak. Ez nem csak a másik hibája, hanem a tied is. Segítségre van szükséged. És ebben hidd el nincs semmi szégyellni való.De nyugodtan ültesd le a párod, mondd el neki, hogy mi bánt, és kérd segítsen neked.
2015. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.: elmondtam neki, tud mindenről és nagyon sokat tesz a kapcsolatunkért, de ez akkor is bennem van. Sokszor voltam már pszichológusnál, de egyik sem segített.

Egy barátját ismerem, a többit nem, mert eddig nem alakult úgy még és viszonylag rövid ideje vagyunk együtt.

2015. aug. 14. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ugye teljesen rendben van ha ő más lányokkal flörtöl?

Na ne már!Nincs neked semmi bajod,csak nem jó párt választottál!Mert tudod vannak ám olyanok is,akik nem adnak okot a féltékenységre!

2015. aug. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!