Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mérgelődik a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mérgelődik a barátnőm, amiért eltüntettem az exeit, vagy vagy hiszti?

Figyelt kérdés

Az egyik exével csomót beszélgetett még fb-on, a többinek pedig megnézegette néha az adatlapját. Szerintem ez undorító, ráadásul ezek a csávók kihasználják, hogy még ennyire érdeklődik irántuk, és legyeskednek körülötte, és hiába bízok a barátnőmben, ezekben a csávókban nem bízok. Egyik nap, amikor zuhanyozni ment a barátnőm, letöröltem őket az ismerősei közül, és a barátnőm adatlapján átállítottam az adatvédelmi cuccokat, hogy ismeretlenek kb. semmit se láthassanak.

Hatásos volt, mert az egyik exe nagyon durván megsértődött.

Viszont a barátnőm kicsapta a hisztit, majdhogynem verte magát a földhöz, mire nyugodt hangon közöltem, hogy elgondolkodtató, hogy ilyen vált ki belőle ez, szerintem el kellene neki is gondolkodni, hogy hány vasat is tart a tűzben - most bukott ezzel le, mert különben nem lenne neki ez ennyire fontos.

Ilyenekkel jön, hogy privát szféra, de mily érdekes, hogy a nőknek mindig akkor kell ez a híres privát szféra amikor más kanok jönnek a képbe.


Szerintetek kinek van igaza és mit csináljak?



2015. aug. 14. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Troll. Ez a válasz a tegnap esti "kitöröltem a barátom exeit facebookon, ameddig aludt" kérdésre, csak férfi szemszögből. Menj és törölgesd inkább a polcokat.
2015. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, és nem tudom miről beszélsz.
2015. aug. 14. 14:26
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Én mint férfi mondom azt, hogy ezúttal valóban arról lehet szó, hogy csak a privát szférája miatt akadt ki. Elárulom neked a nők egy szokását: Meghagyják facebookon ismerősnek az exeiket. Állandóan jönnek a "maradjunk csak barátok" dumával is. Ennek a dolognak egy célja van. Nem az, hogy akarnak tőlük valamit. Nem. Ha egy nő szakít, akkor fejben kasztrálja a férfit. Azért akarják tartani a kapcsolatot, és azért nézegetik az adatlapot, mert abban bíznak, hogy az exük nélkülük egy nyomorult, sivár életet él. Esetleg el is hízik.


Ez most halál komoly.

2015. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és amit írtam azt egy női magazinból szedtem, szóval nem nőgyűlölő hülyeség. (Nem, nem vagyok homoszexuális, azért olvastam ilyeneket, hogy jobban megismerjem őket.)
2015. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Nalam egy ilyen huzas miatt azonnal repulnel, pedig az egadta vilagon semmit nem akarok az exeimtol.


De az, hogy a hatam mogott a dolgaimban nyulkalsz, keres nelkul atallitgatsz dolgokat, es meg te vagy felhaborodva, nem ferne bele egy bizalmi kapcsolatba. Egyenfuggo, persze, de en nem toleralom a feltekenyseget, es tiszteletben tartom a masik privat szferajat, forditva ugyanezt elvarom.

2015. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Brigitta0821 válasza:
55%

Szerintem teljesen jogosan törölted le őket,mivel ha veled van és már állítólag semmi köze az exeihez,akkor semmi oka arra,hogy kiakadjon,egyáltalán még nem is kellett volna ideáig eljutni.

Ha csak nem...vissza-vissza nézeget hozzájuk,vagy még nincs túl rajtuk.

Szerintem beszélj vele erről,és kerdezd meg tőle,hogy fordított helyzetben, ő mit csinált volna,vagy neki milyen lenne???

Ennyit tudok tanácsolni.

2015. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én bezzeg hagynám, hogy megnézzen bármit.

Nekem az a véleményem, hogy egy bizalmi kapcsolatban azok jönnek a privát szférás dologgal, akik rejtegetni akarnak valamit.

2015. aug. 14. 14:32
 8/20 anonim ***** válasza:
2015. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Brigitta0821 válasza:
67%

Egyetértek.

Szerintem van ott valami más is a dologban.

Ha nekem nincs semmi titkolnivalóm a párom előtt,akkor nyugodt szívell megengedem,hogy belenézzen a dolgaimba, és nem fogom az privátszférámra...

2015. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as ez kicsit más, mert az én barátnőm beszélgetett is velük, az egyikkel rendszeresen, és ezek a srácok legyeskednek körülötte, titokban várják, hogy szakítsunk.
2015. aug. 14. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!