Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire féltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire féltem a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy kocsmája, és éjszakánként ő viszi haza a bevételt, gyalog. Állandóan attól félek, hogy ez kitudódik, és egyszer majd valakik valahol "bevárják". Elvégre 500 forintért is öltek már, nemhogy több mint százezerért. Egyébként egy nyugodtabb környéken élünk, dunántúlon, de mégis állandóan féltem. Mit tehetnék, hogy ne aggódjak ennyire?
2015. aug. 15. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy önvédelmi kütyüt, mint pl. sokkolós elemlámpát.
2015. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves!

Te nem tudsz mit tenni ellene csak azt hogy bízol a párod ítélőképességében, es a testi adottságaiban!

2015. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor félteni kezded, akkor mindig jusson eszedbe, hogy se nem hülye, se nem halálvágyas, potenciális öngyilkosjelölt.

És hogy neki is minden vágya, hogy épségben hazaérjen.

2015. aug. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2015. aug. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!