Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy féltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy féltem a barátomat a sulitól?

Figyelt kérdés
Most műtötték,és féltem,nehogy baja essen,plusz van egy lány,aki az osztálytársa,és nagyon rá van kattanva...
2010. szept. 6. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát sztem jól teszed. Szereted.
2010. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Ha szeret,szerintem bármilyen csaj legyen is,nem fogja elvenni tőled!Máskülönben meg,pattintsa le!
2010. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátod szeret téged,akkor hiába van rákattanva akárki... A sulitól meg nem értem miért kell félteni:S
2010. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem úgy a sulitól..:) csakhogy szegénykémnek össze-vissza volt csavarozva a lába,most szedték ki,és fáj még neki...nem akarom hogy baja essen a suliban mondjuk.meg ott az a lány is,totál a magáénak hiszi a barátomat.mondjuk megígérte a drágám,hogy kizárja ismerősi szintre a lányt,hogy nehogy félreértés essék.meg ugye nem együtt vagyunk egész nap mint nyáron..és ez tiszta rossz.
2010. szept. 6. 11:42
 5/11 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt,de már 1 éve dúl a szerelem:)
2010. szept. 6. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Te nem a sulitól félted, hanem a csajtól. Egyébként meg rengeteg lány jár egy iskolába, ennyi erővel féltékeny lehetsz az összesre.

Az a baj, hogy nem bízol a barátodban.

2010. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez természetes, ha valaki szeret valakit akkor azt félti, na meg van egy kis egészséges féltékenység is ami szintén a szeretetről árulkodik, ha nem érdekelne a dolgo akkor lenne gáz,mert akkor már kihűltek az érzelmek.
2010. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Értettem,hogy mire gondoltál mikor azt írtad,hogy félted a sulitól.Ha még olyan baja lenne,akkor nem engedte volna valószínüleg a doki iskolába.De igaza van az előttem írónak abban,hogy inkább a lánytól félted.Ha még erre elkezdesz alaptalanul hisztizni is,akkor sokasodnak majd a veszekedések köztetek... Nem kell féltékenykedni.Ha érzed,hogy szeret,nem lehet baj.ha meg menni akar,akkor fejen is állhatsz,úgyis megy.
2010. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazatok van...úgy általánosan féltem a suliban rá váró dolgoktól...igen,a lány,és tényleg otthonmaradhatna amíg ki nem szedik a varratokat...tegnap is megütötte a sebét miközben otthon járkált.a lány meg...még bevágta a durcát h a barátom nem azt csinálta amit ő szeretne,hanem velem foglalkozott a nyaralás alatt..meg h nem az ő nyaralójukba ment aludni a barátom,hanem ketten kerestünk magunknak szállást.
2010. szept. 6. 11:52
 10/11 A kérdező kommentje:
de nem féltékenykedem,meg nem hisztizem tényleg :) megbízom benne teljes mértékig...megígérte a barátom h nem barátkozik vele,mert tényleg gáz amit művelt a csaj a nyaralás alatt...de attól osztálytársak.bár elhiszem a barátomnak h nem foglalkozik vele:)
2010. szept. 6. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!