Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor én is álljak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én is álljak így hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt, hogy el megyünk ketten bicózni egyet. Vártam már hogy mikkor jön haza a munkából. De el ment fodrászhoz. Ez oké meg minden, legyen magán élete nem erről van szó. De előtte egy nappal szólhatott volna, akkor nem keressem. Vagy ha nem is tudta, csak spontán volt, azt is meg lehet érteni. Nekem is volt, hogy nem terveztem , de mégis gondoltam egyet és mentem. De ha egyszer valakivel, meg beszélem hogy találkozom akkor ott is leszek! Legalább egy üzenetet küldhetett volna, vagy csak fel hívhatott volna, hogy te hülye gyerek ne keress. De bezzeg az anyját tudta, értesíteni hogy hol van meg mikkor ér haza.

2015. aug. 15. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tandem biciklin tekertetek volna? Mert ha nem, akkor miert nem indultal el egyedul? Nem jott, hat nem jot ... vond le a tanulsagokat, de ne a lany utan tekerj.
2015. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+t
2015. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. El is mentem egyedül. Csak azon húztam fel magam hogy engem, nem tud értesíteni, meg amit egyszer meg beszélek valakivel az úgy is van... Legalább is nálam így szokott lenni.
2015. aug. 15. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te elmesz a megbeszelt talalkozora, de ezek szerint a partnered nem. Keress egy olyan bringastarsat, aki nem fodraszhoz megy a megbeszeltek ellenere.
2015. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja ő nem a bringa társam, hanem a barátnőm.
2015. aug. 15. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, állj hozzá így. Semmibe vett,keresztül nézett rajtad, mintha nem is léteznél. Amúgy eszembe juttatta az "Aranka, szeretlek!" című számot. "Legalább szólhattál volna, hogy ne álljak a mezőn..."stb:)


:S

2015. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérlekszépen, ez vagy valami spéci női, papucsító praktika, vagy ordenáré tahóság.


Az biztos, hogy nem hagynám szó nélkül.

2015. aug. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

És láttad már azóta? Szakképzett fodrász volt, vagy az a fajta, aki csak a hajába markolászik két cicimarkolászás között?

Dobd ki, ne pazarold az idődet egy ilyen semmibe vevős csajra!

2015. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen találkoztam már vele, azóta kaptam tőle üzenetet de nem jelezte a telefon. Töltőn volt, nem is piszkáltam a hívást se jelezte, nem tudom miért pedig volt tőle egy nem fogadott hívásom. Aput hívta fel telefonon engem kereset, de apu meg nem volt itthon.
2015. aug. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!