Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy z. s. i. d. ó vagyok?

Figyelt kérdés

A probléma,nem olyan egyszerű mint gondolnátok.A barátnőm,ha nem is egészen skinhead,de eléggé rasszista,nem nagyon szereti a más rasszba tartozó embereket.


Egy edzőteremben ismerkedtem meg vele.Utána elhívtam néhányszor kocogni,kutyát sétáltatni,uszodába stb.tehát csak úgy randizgatni.

Mielött írnátok,hogy észre vehettem volna, ezeken a találkozásokon, abszolút nem úgy öltözködött,hogy gyanakodjak bármire is.


Képzelhetitek,hogy ledöbbentem mikor bemutatott a barátainak,egy csapat kopasz skinhead fiú és lány volt ott.

Első gondolatom rögtön az volt,hogy itt nekem meszeltek.Késöbb sem volt jobb, folyamatos téma volt a bevándorlók,c.i.g.á.n.y.s.á.g és a z.s.i.d.ó.k


Napok óta ezen gondolkozok,ha ágyba bújok vele biztosan rájön nyílvánvaló oko miatt a vallásomra.

Szerintetek mit tegyek?



2015. aug. 16. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
trollveszély... szerintem állj be rasszistának és megoldódik
2015. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
akkor ne bújj vele ágyba...
2015. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen mondd meg neki! Eleinte én is zavarban voltam, nem mertem elmondani egy új kapcsolatban, hogy zsidó vagyok, aztán rájöttem, hogy felesleges az időt húzni. Ha valakiről kiderül, hogy rasszista, vagy antiszemita, azzal eleve nincs dolgom, egyébként meg ha olyan a téma, simán megkérdezem, hogy te antiszemita vagy? Mert én zsidó vagyok. Eddig még sose fogadták rosszul a közlésemet.
2015. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem a barátnőd, ha még nem feküdtetek le, még csak ismerkedtek. Megmondod neki és kész: hogy amúgy nem hoztad volna elő ezt a témát, de látod, hogy ő rühelli a zsidókat, úgyhogy ezt jobb ha tudja még időben.
2015. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki simán. Ha ő antiszemita, akkor jobb nem húzni az értékes idődet vele.
2015. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szeret téged, jártok, már tudnia kéne!:D Amúgy nem a származás határozza meg, hogy szeretünk-e valakit, ha meg eldob, ha bevallod, akkor lehet, hogy nem is volt beléd szerelmes; de mondjuk én nemtom, nem értek ilyenekhez.
2015. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Állj elé és közöld vele, hogy választania kell, kihez/mihez ragaszkodik inkább: hozzád vagy az ideológiáihoz?


Ha túl sokat gondolkodik, mehet a levesbe.

2015. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne mond el neki várd meg amíg családot alapítotok stb. Majd amikor felcseperedtek a gyerekek akkor mond meg, kíváncsi vagyok, mit fog szólni amikor rájön hosszú évek gyűlöletének fölöslegességére. A nyilvánvaló okok az utolsó bekezdésből meg simán lehetnek a vallástól teljesen függetlenek.

Komolyra fordítva a szót szerintem mond meg neki, inkább mint, hogy csak úgy kiderüljön, tapasztalataim szerinte az ilyen emberek, pláne a fiatalabbak, egyrészt divatból csinálják ezt, másrészt híján vannak a személyes tapasztalatnak legalábbis a gonosz zsidó összeesküvőkkel biztosan, és ez az amiért én nem kedvelem őket.

2015. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

"Napok óta ezen gondolkozok,ha ágyba bújok vele biztosan rájön nyilvánvaló okok miatt a vallásomra."


Ezt nem teljesen értem. A nyilvánvaló okok alatt mit értesz? Mások a szokások? Nehogy félreértsd, nem kötözködni szeretnék, csak tényleg kíváncsi vagyok. Nem rosszindulatból kérdezem...(Bocsi a tudatlanságomért.)


Én nem vagyok zsidó,de ha az lennék, biztos, hogy méltatlannak és megalázónak érezném a helyzetet és menekülnék...De nem kell elkapkodni, tisztázd a lánnyal minél előbb.Ha fontos vagy neki, akkor ez nem lesz akadály és ha intelligens nem fog kiszolgáltatni a barátainak sem. Amúgy megkérdezhetem, hogy mennyi idősek vagytok? Mert tiniknél még nem meglepő az ilyen viselkedés, de 20 fölött már komoly gond.

2015. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
A probléma teljesen egyszerű. Amint egy kapcsolatban az ember észrevesz egy szemléletbeli eltérést (a többit általában nyilvánvalóan észreveszik), akkor tisztázni érdemes. Egyikük idejét sem érdemes fecsérelni későbbi feloldhatatlan ellentétek miatt. És tapasztalataim szerint e szempontból szinte mindegy, rasszizmusról, vagy bármi más szemléleti eltérésről van szó. Pusztán a kezelés módja változik.
2015. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!