Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy z. s. i. d. ó vagyok?

Figyelt kérdés

A probléma,nem olyan egyszerű mint gondolnátok.A barátnőm,ha nem is egészen skinhead,de eléggé rasszista,nem nagyon szereti a más rasszba tartozó embereket.


Egy edzőteremben ismerkedtem meg vele.Utána elhívtam néhányszor kocogni,kutyát sétáltatni,uszodába stb.tehát csak úgy randizgatni.

Mielött írnátok,hogy észre vehettem volna, ezeken a találkozásokon, abszolút nem úgy öltözködött,hogy gyanakodjak bármire is.


Képzelhetitek,hogy ledöbbentem mikor bemutatott a barátainak,egy csapat kopasz skinhead fiú és lány volt ott.

Első gondolatom rögtön az volt,hogy itt nekem meszeltek.Késöbb sem volt jobb, folyamatos téma volt a bevándorlók,c.i.g.á.n.y.s.á.g és a z.s.i.d.ó.k


Napok óta ezen gondolkozok,ha ágyba bújok vele biztosan rájön nyílvánvaló oko miatt a vallásomra.

Szerintetek mit tegyek?



2015. aug. 16. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is körül vagyok metélve egészségügyi okokból, szóval ez még nem annyira egyértelmű.

Ha rasszista, akkor meg miért akarsz vele járni?

2015. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9-es, valószínű körül van metélve.


Azt meg hogy érted, hogy ha megbeszéli a lánnyal, és intelligens, akkor nem fogja kiszolgáltatni a barátainak? Titkolni fogják, hogy ő zsidó? Továbbra is eljár a lány baráti társaságába, ahol folyamatosan zsidóznak, cigányoznak, és jópofát vág hozzá? Ennyire opportunisták csak a nyilas uralom alatt voltak a zsidók, amikor az életük forgott veszélyben. Én egy jó dugás reményében biztos nem tagadnám le a származásom.

2015. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért akarok vele összejönni,mivel finoman fogalmazva is csinos.Elképesztően vonzó.
2015. aug. 16. 15:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozik ő vele, hogy mi vagy. Már biztos észrevették volna a nagy kampós orrodról, ha érdekelte volna őket. Szóval dugd meg oszt ne trollkodj itt.
2015. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!