Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most gáz? De most komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most gáz? De most komolyan?

Figyelt kérdés

Hosszabb kapcsolatnál /esetemben első komoly, 5 éve tart/ előfordul, hogy az ember másra is vágyik. Mást is megkíván. Ugye?


Na most, mi van, ha én el is mondtam ezt annak a lánynak, akit megkívántam? Többször, de hozzátettem, ha szingli lennék...


Csak ez a lány olyan más mint a barátnőm. Tetszik a stílusa, nagyon értelmes, komoly lány, a barátnőm meg gyerekes sokszor. Ezzel a lánnyal olyan jól esik beszélni, de közben tudom, hogy nem szabad :/ Mármint nem beszélgetni, hanem elgyengülni. Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú, de ott a barátnőm...Nagyon komoly a kapcsolat...


Ki volt már ilyen szituban? Mi a "bajom" ?


2015. aug. 16. 15:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21 vagyok, a barátnőm 18. A lány 23.
2015. aug. 16. 15:01
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Te a bárátnődet nem szereted! 2 lehetőség van. Vagy elhagyod és ez a tisztességes,vagy előbb vagy utóbb megfogod csalni !
2015. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Igen, már lehet, hogy gond van a kapcsolatotokban, beleuntál, és most valami újra vágysz! Úgy tűnik a mai 21. században az emberek inkább mást kívánnak meg és megcsalják a párjukat, minthogy rendbe hoznák az éppen aktuális kapcsolatukat. Szégyen, hogy idáig jutott az emberiség.


És miért akarnád elmondani annak a másik lánynak? Mi értelme lenne? Ha nem akarod megcsalni a párodat, akkor annak a lánynak mi köze, hogy éppen róla ábrándozol, mivel nem fajulna tettlegességig?


Beszéld meg a problémáidat a jelenlegi barátnőddel és ha nem megy a kapcsolatot megjavítani, akkor szakítsatok!

Egyébként már ki mondtad a varázs mondatot "Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú.."

Tehát te már nem szereted a barátnődet! Megszokásból pedig ne maradj egy rossz kapcsolatban!

2015. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hűtlen. Csak leírtam min kattogok.
2015. aug. 16. 15:31
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik az, hogy még gyerekek voltatok, mikor összejöttetek a barátnőddel, ebben az időszakban sokat változik az ember és ritkán marad együtt a gyerekkori szerelmével.

A másik, hogy még most sem felnőttként gondolkozol.

Azt mondod, ez nagyon komoly kapcsolat? Akkor fogalmad sincs arról, mi az a komoly kapcsolat.


Én nem hiszem, hogy ti sokáig együtt maradtok, de amúgy sem szereted már őt. Ha szeretnéd, maximum megnéznél egy csinos nőt, de nem vágynál arra, hogy ő legyen melletted a barátnőd helyett.

2015. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ennek meg így semmi értelme, hogy olyan csajjal vagy akit nem szeretsz. Csak áltatod, rabolod az idejét. Miért nem hagyod el? Ha már ilyenek járnak a fejedben, akkor a kapcsolat már amúgy is elindult egy lejtőn, innen már csak rosszabb lesz...
2015. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak sz-rul esik, hogy ez a lány mennyi mindent meglát benne, értékel, míg a bnőm nem vesz észre semmit. Ezért írtam, hogy egy ilyen ember/lánt kellene mellém.
2015. aug. 16. 15:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire vársz???? Miért nem dobod ki a csajod, ha ennyire nem akarsz vele lenni? Erre tudsz normális választ adni? Az nem helyes válasz, hogy " mert 5 éve vagyunk együtt", megszokásból sosem jó együtt maradni, pláne ha már ilyen problémák előjönnek..
2015. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Nagyon szép kapcsolat a miénk. Rendes lány.
2015. aug. 16. 15:50
 10/19 anonim ***** válasza:

Neked van egy mentalitásod, ez meghatározza, mikor érzed jól magad, mikor nem. Vannak ennek megfelelő igényeid is. Amikor az ember társra lel (e szempontból mindegy, ideiglenes, vagy hosszú távú), akkor konfrontálódik az övével. Ez mindig íyg van. Csak hasonló gondolkodású embereknél egyfelől kevesebb az eltérés, másfelől könnyebb a kevés eltérésnél valamiban "kiegyezni". Mert ha ez nem történik meg, a természet kidolgozza a maga "ügymenetét", valakinek előbb utóbb hiányérzete támad, és azon kapja magát, már csak a különbségeket látja. Ez az állapot ekvivalens az elválással.

Úgy tűnik, te - a szemléleted alapján - küzdesz, de vagy nem jól, vagy fölöslegesen. Egyelőre a másikban látsz több hasonlóságot a magadéval. Azt nem tudni, ezek mennyire alapvetőek.

A "bajod" a tapasztalatlanság, az e téren való kevés ismeret (pszichikaira gondolok), és a kötelességtudat relatíve magas szintje miatt bekövetkező ellentmondás. A megoldást már látod, de még nem mered (mert nem tudod hogyan) meglépni. Azért el kellene gondolkodni néhány számodra fontos (nem most érzelmileg, hanem általános életviteli kérdésekben) szempontról. Mivel mennyire tudnál együtt élni tartósan. És mivel nem. Aztán következik ezek vizsgálata a másiknál. Akár óvatos beszélgetéssel. Aztán majd látod az eredményt.

2015. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!