Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félálomba néha olyanokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félálomba néha olyanokat szoktam mondani a menyasszonyomnak, hogy biztos megcsalsz és másról ábrándozól és hasonlók? Szerintetek mennyire veheti komolyan?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást,megbízom benne,de néha ilyeneket szoktam mondani neki félálomban.Szerintetek mennyire veheti komolyan?Általában ezt viccesen mondom és poénnak szánom a dolgot.Nagyon kiábrándító lehet neki?
2015. aug. 5. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem rosszulesett, mikor a férjem ilyennel poénkodott.

De tőle kérdezted? Mindenki más.

2015. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen van,mindig megkérdezem tőle a dolgot.Ilyenkor mindig csak azt mondja nyugi van,aludjál csak:))Nem sértődik meg vagy ilyesmi.
2015. aug. 5. 06:45
 3/9 A kérdező kommentje:
A férjed miket mondott?:))Akkor ezek szerint nem csak én szoktam ilyet mondani poénból?Én tényleg félálomba mondom,és hogy kicsit hecceljem.
2015. aug. 5. 06:46
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem EGYSZER, esetleg KÉTSZER elmegy poénkodásnak, ha azonban többször mondanád, akkor elöször leüknék veled megbeszélni, hoyg ez NEKEM nem vicces, hagyd abba, másodszor meg, ha folytatnád, az nekem annyit jelentene, hogy nem bízol bennem, ebböl következöen a kapcsolatunkból egy nagyon alapvetö dolog hiányzik - és elhagynálak.
2015. aug. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

A félálom kb. olyan, mint a félrészeg, csökkennek az agykérgi, nagyagykérgi gátlások, a tudatos működés, ezért a köztiagy lassan, lopakodva átveszi az irányítást. Ilyenkor szépen dolgozik az R-komplexum, amely felelős félelmeinkért, ösztöneinkért és rituális viselkedésünkért. Egy nagy lóf..szt bízol meg benne, csak tudatosan és értelmileg, ösztönileg nem. A férfi féltékenysége természetes, senki nem szeretne bohócot a fiókban, kakukkfiókát, meg azt, hogy hátbaszúrják, a gyanakodás nem szégyen, hanem józan ész és alapvető logika. Senkiben sem szabad maradéktalanul megbízni, legfeljebb esetleg anyánkban, ha pár évtizedig folyamatosan tanújelét adta anyai szeretetének, de egy idegenben (aza egy mennyasszonyban) sose! Azért vagy féltékeny, mint mindenki: mert bizonytalan vagy önmagadban, azt hiszed, találhat náladnál jobbat.

Nézz rám, én egy bazi nagy darab, megfelelően bunkó, túlságosan okos és jó anyagi körülmények között élő kétdiplomás mérnök vagyok, ergo, akkora egóval, mint nagykátától kuala lumpur, azaz eszem ágában sincs féltékenykedni. Tavaly támadt egy sebészetileg rendbehozott sérvem, ami azaz egóhiba, hiába volt ez három hét meg három öltés, de abban a pillanatban megjelent a kisördög, mert megjelent a nem-vagyok-sebezhetetlen kellemetlen tudata, amiből persze nejem semmit se vett észre, de én tudtam, hogy mit gondolok (persze, alaptalanul, de mint említettem,a féltékenység ösztönös, nem racionális).

Most még röhögsz ezen, de később probléma lehet belőle, nem neked, hanem a csaj fog rá reagálni, vagy úgy, hogy a fejedhez vág valami nagyot vagy nehezet, vagy tesz róla, hogy ne legyen alaptalan a feltételezésed. Ergo, vizsgáld át magad, hogy mi lehet bizonytalanságod oka, és próbáld megszüntetni, a csajt meg ne üldözd féltékenységgel, mert egyrészt minden nő utálja, márpedig, amit utálnak, abból te nem jössz ki jól, azon felül meg nem is célravezető, mert a nők a határozott és magabiztos palikat részesítik előnyben, azaz a rinyálással nem fogod meghatni, a veréssel meg elkergeted. Sokkal célravezetőbb, ha naponta ötször tudatosítod benne, hogy anynit nőt fogsz, amennyit akarsz, és őnagysága bármikor lecserélhető. Akkor igyekezni fog, főz,mos takarít, nem fog elhízni és elkényelmesedni, és leszokni az orális szexről, amelyet máskülönben az esküvői torta azonnal lekapcsol. Szokták volt mondani, hogy a férfiak elhízott, sörvedelő fotellakókká válnak, ha nincs versenyhelyzet, nos, ez a nőkre is igaz!

Hallgass nyuszi bácsira, azért alacsony a pontszáma, mert kendőzetlenül leírja az igazságot, ami sokaknak nem tetszik.

2015. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 06:56


Ment a pont,nekem tetszett:)

2015. aug. 5. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Szándékosan (leírásod szerint ez az) és rendszeresen ezzel heccelni valakit egy idő után idegesítő és feszélyező lesz számára. Ne feszítsd túl a húrt, mert a viccből komoly problémaforrás lehet idővel.


Alvás közben hülyeségeket beszélni más tészta. A férjem mesélte egyszer, hogy állítólag mellette ülve pofon vágtam, amikor felriadt, rákiabáltam (csukott szemmel), hogy "Miért nem vettél répát??", majd elmosolyodtam és visszafeküdtem, reggelig fel se ébredtem. Nekem semmilyen emlékem nincs róla.


Anyám meg apámról mesélte (közigazgatásban vezető beosztásban dolgozott), hogy egyik éjjel felült, "Tisztelt Hölgyeim és Uraim, a közgyűlést ezennel megnyitom. A jelenlevők..." - és levezetett egy komplett képzeletbeli közgyűlést, a végén megköszönte a részvételt, összerendezte a képzeletbeli papírjait, majd lefeküdt és aludt tovább.

2015. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
HA egyszer-kétszer fordulna elő, én nem venném komolyan. Ha azonban rendszeressé válik, akkor a helyedben aggódnék.
2015. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a félálomba kimondott dolgokat elég komolyan veszem, mint a részeg ember kijelentést, mert a részeg ember is mindig igazat mond, míg a félálomban kimondott dolgok nem túl tudatosak, tehát a valós félelmeid törnek ilyenkor előre.

Ha nekem ilyeneket mondogatna a párom, akkor bizony úgy érezném, hogy nem bízik bennem, mert ilyet viccből sem nagyon mond az ember. Ebből tuti komoly beszélgetés lenne.

2015. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!