Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most gáz? De most komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most gáz? De most komolyan?

Figyelt kérdés

Hosszabb kapcsolatnál /esetemben első komoly, 5 éve tart/ előfordul, hogy az ember másra is vágyik. Mást is megkíván. Ugye?


Na most, mi van, ha én el is mondtam ezt annak a lánynak, akit megkívántam? Többször, de hozzátettem, ha szingli lennék...


Csak ez a lány olyan más mint a barátnőm. Tetszik a stílusa, nagyon értelmes, komoly lány, a barátnőm meg gyerekes sokszor. Ezzel a lánnyal olyan jól esik beszélni, de közben tudom, hogy nem szabad :/ Mármint nem beszélgetni, hanem elgyengülni. Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú, de ott a barátnőm...Nagyon komoly a kapcsolat...


Ki volt már ilyen szituban? Mi a "bajom" ?


2015. aug. 16. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha szép kapcsolatotok lenne és szeretnéd, nem írogatnád más lányról, hogy ő illene melléd, nem a mostani csajod. De te tudod... de azt remélem tudod, hogy innen már csak egy lépés a megcsalás.
2015. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az a bajod,hogy az a kapcsolat,amiben most benne vagy,rég halott.Mindegy,a másik iránt mit érzel,puszta vágyat,fellángolást,vagy akár szerelmet,a régit akkor is hagynod kéne,mert nem vagy fair.Áltatsz egy embert,és hagyod magad hazugságban élni.
2015. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt állítod, hogy nem vagy hűtlen, de azért ilyet mersz írni egy másik lányról, hogy "Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú".

Ez egy picit ellentmond úgy gondolom egymásnak!!


Szép a kapcsolatotok? Tényleg? Akkor miért kívánsz meg más lányt és nem a barátnődet? Komolyan, ennyire ne játszd már meg magad, ne csapd meg saját magadat és ne legyél ennyire álszent!

Egy fülig szerelmes pasi nem csinálja ezt!


Szimplán gondolj csak bele, mondjuk amikor 2 éves volt a kapcsolatotok, ugyanezt, hogy pl. megkívánsz más lányt, meg történt-e akkor? Eljátszottál-e akkor ezzel a gondolattal? Tehát ha a válasz nem, akkor itt a megoldás. A kapcsolatotok megromlott!


Az, hogy rendes lány a barátnőd, akkor meg miért nem mersz odaállni elé, és megmondani neki őszintén, hogy baj van a kapcsolatotokban? Legalább tiszteld őt annyira, ha már azt állítod, hogy rendes lány, hogy megmondod neki, hogy mit érzel!

2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mi esküvőt meg minden mást tervezünk. Ez nem csak úgy van...
2015. aug. 16. 16:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Valami miatt mégis megromlott a kapcsolatotok, különben nem ábrándoznál más nőről!


Az, hogy már tervezgettétek az esküvőt, az egy dolog!

Akkor a legtisztább az, ha rendezitek a dolgokat, kommunikációval!

2015. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szóval beszéljem meg vele és akkor együtt maradunk?
2015. aug. 16. 17:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy együtt maradtok-e az nem rajtam múlik.


Mindenképpen végig kéne gondolni a kapcsolatotokat, hogy mi lehet a gond, hogy miért történt ez veled. Biztos valami történt, amire te nem figyeltél, vagy valami. Semmi sem történik ok nélkül.

2015. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen Mindenkinek!!!
2015. aug. 16. 20:37
 19/19 anonim ***** válasza:

Esküvőt 21 évesen? Bírom a humorodat. :D

Ebben a mai korban 10-15 párkapcsolatod is összejöhet, mire összeházasodsz valakivel, aztán örülj, ha nem lesz válás belőle…

2015. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!