Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég balul sült el! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég balul sült el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, aki bejött, aztán nem, aztán megint... Végül aztán úgy döntöttem, lezárom ezt. De ő azért még bepróbálkozott. Én nyugis nyarat akartam, szóval kitaláltam legjobb haverommal, hogy járunk...

Először összetört a gyerek, aztán magasabb fokozatra kapcsolt, és most úgy állunk, hogy haveromat szekálja, szórakozóhelyen valami piával öntötte le, nekem meg küldözgeti a virágokat...


Mit tegyek?


2015. aug. 17. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ehh...mennyi idős vagy? velem nem szeretnél járni?
2015. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érzem a szarkazmust... 21 vagyok.
2015. aug. 17. 00:22
 3/5 anonim válasza:
Ajjaj.szerintem mond meg neki oszinten h nem akarsz semmit
2015. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A haverod majd megoldja, ha leönti. A virágot b_szd ki a szemétbe, majdcsak felfogja, hogy nem akarsz vele járni.
2015. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit szeretnél.. :-) Erre csak te tudod a választ..
2015. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!