Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal eltávolodtunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal eltávolodtunk a hálószobában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor veszekszünk a hétköznapokban, leginkább azért mert sokszor féltékenykedik (szerintem indokolatlanul és ez nekem nagyon megalázó), mindig megkérdőjelez abban amit mondok, mindent bizonygatnom kell. Úgy gondolom ez miatt nagyon eltávolodtunk egymástól, még a szex sem megy ami eddig a legjobb volt köztünk. Próbálkozunk, de a felénél abbahagyjuk, mert nekem nem jelent örömet az aktus. Szakítani nem szeretnénk, mert szeretjük egymást. Meg szeretnénk javítani a kapcsolatot. Ám nem tudom hogyan. Többször leültünk beszélgetni, hol normális hangvételben ment a dolog hol pedig ordítottunk egymással. Sajnos.

Mit javasoltok?



2015. aug. 17. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Próbáljátok ki a konyhában vagy a fürdőben.
2015. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem megy a szex, mert az alap érzelmi kötődéssel van gond. Nem bízik benned, te nem tiszteled őt. Ha a kapcsolat érzelmi része működik akkor a szex is. Ha szeretitek egymást, és mindketten akarjátok, egy jó párterápia segít helyretenni a dolgokat, magától nem fog változni az önbizalomhiánya, és a te tiszteleted felé sem. Ilyenkor elragadnak az érzések. Ezért jó egy külső kontroll.
2015. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Sokat használ, ha kiszakadtok a jól megszokott környezetből. Még nincs vége a nyárnak (amúgy ősszel is ki lehet ruccanni, még olcsóbban is :)), szóval menjetek el egy hétvégére valahova. Nálunk bevált a környezetváltozás.
2015. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"mindig megkérdőjelez abban amit mondok, mindent bizonygatnom kell."

- hagyd rá, vond meg a vállad és fordulj el

viták

- hallgasd meg és ne menj bele, ha befejezte röviden mond el amit akarsz és mond h ezzel ezt a vitát le is zártad részedről


most egy ideig ne akarjatok szexelni

most az legyen a fontos h csak kedveskedés legyen

vagyis udvaroljon, menjetek el randizni, mozi színház stb...

legyél mindig friss és üde - otthon is

küldjél neki sms-t napközben

és hasonló apró kedveskedések

szerintem 1 hónap elég h visszatérjen a tűz :-)

2015. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
mindketten idióták vagytok
2015. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:

Azért nem megy a szex, mert te megbántott vagy - joggal, ő meg bizalmatlan - a fene tudja miért.

Ha abból ki nem tud nőni, akkor meg vége a dolognak - mert gondolom, nem akarsz életed végéig így.

Beszéljétek csak meg, megint, addig tartson egy beszélgetés, míg nincsenek indulatok.

Ja, és legyen világos határidő, 2-3 hónap max, aztán viszlát, ha nem megy.

2015. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
08-17 13:41! Nem mert te még nagyobb idióta vagy
2015. aug. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!