Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves vagyok, és van egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok, és van egy 14 éves barátnőm, nehéz szót érteni vele - bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Még mielőtt megkapom a pedofilozgatást, igazából nem így indult a dolog. Egy problémás lány volt, aki nagyon nagy segítségre szorult, és szárnyaim alá vettem, és végül beleszerettem. Aztán ő belém.

Mit gondoltok erről? Lehet ennek jövője? Volt valakinek ilyen jellegű párkapcsolata?


2015. aug. 18. 00:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem maga a korkülönbség sok, (mert ez 8-10 év múlva már beleférne) hanem, hogy ő még nagyon nagyon fiatal. én nem gondolom, hogy jó ötlet ezt folytatnod.
2015. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még a 18-32 is necces, de ez már tényleg veszélyes. Értem, hogy nem annak tűnik neked, de ti mindenképpen más életszakaszban kell, hogy legyetek. Még egy érettebb 18 éves, aki dolgozik és felnőtt problémái vannak egy fiatalosabb 32 évessel még ki is jöhet különösebb gond nélkül (a 23-27 különbségen se akadna ki senki, és kb ennyit tudnak mindketten eltérni a saját koruktól), azért itt ez más. Neki még gyereknek kell lennie, nem szabad ezt elvenni tőle. Te meg már ne legyél gyerek, még 8 éve lehettél volna, de már ne. Ez így nem fog működni hosszútávon párkapcsolatként.
2015. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!