Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja, hogy attól nem érzi magát nőnek mellettem, hogy nem hívom meg néha valamire. (egyébként ennek oka van, hogy leálltam erről. ) Vélemény?

Figyelt kérdés
22F, 21L
2015. aug. 18. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi az oka hogy lealltal? Neha tenyleg jol esik a csajoknak, ha meghivjak oket.

29N

2015. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az az oka, hogy néha még a pasiknak is jól esik. Addig működött is, amíg nem éreztem, hogy ez részéről elvárás.

Nem igazán érzem ezt viszonozva akár ugyanebben a formában, akár más formában. Eleve Ő úgy gondja, hogy egy pasinak kell beletennie többet a kapcsolatba, én meg úgy gondolom, hogyha már méricskélni kezdünk, akkor lehetőleg legyen egyenlő. Különben meg szívből kéne annyit, amennyi jön...

2015. aug. 18. 09:05
 3/11 Mumusan ***** válasza:
55%
A köztudat szerint minden férfi egy gentleman, és mivel ők a kenyérkeresők, a nők meg a háztartásbeliek, így a férfiaknak van rá pénzük hogy fizessenek. A mai társadalomban ez nem megvalósítható, viszont a látszatot fenntartani nem nehéz. Nálunk mindig a párom fizet, akár a közös kasszából is, az már mindegy. Adjuk meg a módit :)
2015. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én nem várom el, hogy a párom meghívjon, de tény, hogy rosszul esne, ha nem tenné. Ami a viszonzást illeti: sok más módon lehet viszonozni a meghívást, ami "nőiesebb", például főzök, sütök valamit (annak is van költsége), vagy mikor a barátomhoz megyek, mindig viszek valamit enni-inni.


Azt javaslom, hogy te is mondd el, hogy neked rosszul esik, ha ez elvárás, és neked is jólesne, ha valamilyen módon viszonozná. De az, hogy dafke nem csinálod, nem megoldás, elmérgesíti a kapcsolatot.

2015. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én még elég régivágású vagyok, és szeretek én fizetni. Ugyanakkor egy párkapcsolatban ez már nem várható el. Nem azért, mert a férfi elkényelmesedett, hogy már ugyis övé a csaj, hanem mert nem lehet pénztárcával bírni. Más fizetni egy randin, és más, ha mindig, mindenhol te fizetsz, ahova együtt mentek. Tehát néha a nő is fizethet (bár ilyenkor én a mai napig kicsit kellemetlenül érzem magam), de a férfinak is kell. Méricskélni meg nincs értelme.
2015. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló


Tökéletesen egyetértek veled. Ha lány lennék nekem is rosszul esne, ha nem hívnának meg. De ilyenkor felajánlanám, hogy fizetem a részem vagy viszonoznám például főzéssel, ahogy ezt Te is írtad. Ezt egyébként el is mondtam a barátnőmnek, hogy ha Ő elvárja, hogy hívjam meg, akkor én meg elvárom, hogy néha lepjen meg valami finomsággal. Igazad van, hogy ez csak elmérgesíti a kapcsolatot és, hogy el kell mondanom neki, én úgy érzem ezt meg is tettem. De amikor bejelentem neki a főzős dolgot és arra csak a pofavágás van, akkor...


5. válaszoló


Veled is tökéletesen egyetértek. Mondtam is a barátnőmnek, hogy én alapvetően szeretem meghívni a barátnőimet ide-oda, ahogy ezt vele is tettem egy ideig. De amikor nem jött a viszonzás más módon vagy nem "egyenlő" mértékben, mert szerinte a "pasinak többet kell beletennie egy kapcsolatba, mint egy nőnek" és még azt is kifejezte, hogy Ő elvárja, hogy hívjam meg, akkor már csak azért sem hívtam meg, mert ez undorító dolog. Főleg amíg a nyugdíjas anyám és az építőiparban dolgozó apám pénzel + amíg én gyári diákmelóból szerzem a pénzem, addig nem mondhatom el én se, hogy szrom a pénzt és fizetek mindent. (ja, és hogy ő is elmehetne diákmelózni, ahogy a többi lány is teszi? nincs miről beszélni.)

2015. aug. 18. 10:42
 7/11 omba ***** válasza:
64%

Én szarul érezném magam, ha egy nő hívna meg bármire is - hacsak nem valami extra, elérhetetlen program.

De ha úgy látod, ez a nő neked nem kifizetődő, hagyd a csudába.

2015. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor hívd meg NÉHA valamire :)
2015. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én dobnám a csajt.
2015. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Attól? Nőnek?


Max. élősködőnek érezhetné magát, nem nőnek.

2015. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!