Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ér az élet barátnő nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér az élet barátnő nélkül?

Figyelt kérdés

28/F vagyok,magányos,és már unom. Az élet egy rakás gané nő nélkül. Beregisztráltam a társkeresőre,de ott max. szimpatikusnak találtak. Igyekszem lefoglalni magam (TV,GTA VC,). Nem találok a helyem barátnő nélkül.

Gondoltam rá,hogy elörömlányozgatok,míg nem találok nőt (ami nem teljesen kizárt).


2015. aug. 18. 13:33
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Valóban érzelmes vagyok (ezzel vagyok megátkozva)

Egy olcsóbb prostihoz mennék.

2015. szept. 16. 21:20
 32/36 anonim ***** válasza:
tudod te az árakat egyáltalán? nem olcsóság hallod
2015. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
nem vagyok járatos az örömlányok díjszabásában,de olyan 15 ezer/óra nagyságrendűre saccolom.
2015. szept. 17. 05:43
 34/36 anonim ***** válasza:
jól saccolod. :) csak egy évi prostizásból meglenne a szakadt verda, amit korábban említettek.
2015. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
ja,de jogsi is kell a szakadt verdához. :-S
2015. szept. 17. 15:22
 36/36 anonim ***** válasza:
Minek? Benzin hajtja, nem a jogsi
2019. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!