Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy hétvégén a barátnőm mikor együtt vagyunk, nagyon szerelmes, suliközben meg fogalmazhatjuk úgy, hogy leszar!? Szombattól vasárnapig együtt vagyunk, majd szépen hétfő kedd szerda elteltével, nem nagyon foglalkozik velem.

Figyelt kérdés
A csaj ha ideges azon vezeti le a feszültségét akit legjobban szeret. Én vagyok mindig az akin levezeti.
2010. márc. 9. 19:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ááá... miért van az h én elviseljem hogy ő szemre hány, de ha én akarok valamit mondani, megsértődik és én vagyok a f... , ezt nem értettem soha!
2010. márc. 9. 20:20
 12/17 anonim ***** válasza:
sztem nem szeret eléggé, ha beszéltél már vele erről és nem változik sztem hagyd a lányt, keress olyat aki normálisan bánik veled. Nézz körül biztos akad néhány leányzó akinek bejössz:)
2010. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szerintem nem szeret igazán, ha suliban "leszar". Igazából engem nem zavart a párom, és a jövendőbelim sem, sőt. Szerintem lehet h vmi másik pasi is van a dologban. Nem lehet h folyton feszült hétközben. Ez azért egy kicsit furcsa, nem?
2010. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Eléggé feszül, másik pasi nincs a dologban (szerintem) mert mondja h szeretlek meg minden. Lehet hogy befolyásolják az osztársai is, nagyon sok az elvárása, én adok de nagyon keveset kapok vissza.
2010. márc. 10. 05:52
 15/17 A kérdező kommentje:
meg sokszor csalódott már, nem tudja azt felfogni hogy én nem olyan pasi vagyok aki hazudik neki, nem olyan vagyok hogy kib**** vele! múltban él szerintem! :
2010. márc. 10. 16:43
 16/17 anonim ***** válasza:
legyél vele türelmes, az én barátnőm is általában kibírhatatlanul stresszes hisztérika hétköznap, de ráhagyom, mert tudom, hogy csak fáradt/ideges
2010. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én is ugyaebben a cipőben járok, csak nekem a pasim csinálja ezt mindig velem. Az is baj hogy én nem vagyok türelmes.

Szerintem az jó módszer hogy ő keresse a te társaságod ne pedig te az övét. Ahogy írtad eddig te kerested mindig őt, most keressen ő téged. Ha megteszi ezt akkor tutira érdekled, tehát szeret. Ha pedig nem akkor ez nem a számodra megfelelő csaj, tovább kell lépni akkor sajnos, bmilyen rossz. Az is lehet, hogy majd később rájön hogy te mennyit is törődtél vele, akkor meg majd hiányozni fogsz neki. De kit tudja, akkor már téged nem biztos hogy fog ő érdekelni. De ilyen az élet. Próbáld ki, ez jó módszer, a többit meg rád bízom.

2010. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!