Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar 1eve együtt vagyunk es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 1eve együtt vagyunk es nem ismerem a csaladjat, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az én csaladom nehezen fogadta el a paromat de miutan meg ismerték azota mindennap nálunk van, mindenhova viszuk magunkal, itt ebédel, stb.. Én viszont még csak azt sem tudom hogy nez ki az anyukaja, testverje, apukája. Már arra is gondoltam, hogy ők nem akarnak meg ismerni a kor különbség miatt. (15 évvel idősebb a párom) volt már nős, lehet nem tudjak elfogadni hogy a paromnak más valakije van. Nem tudok mire gondolni. Párszor utaltam rá, hogy szeretném meg ismerni a csaladjat de mintha nem venné az adást. Mivel az én szüleim is furcsának talaljak, anyu ra kerdezett, hogy miert nem ismerem még a szüleit, arra az volt a válasza,hogy ők hivnak csak hat na.... Semmi értelmes válasza nem volt. Voltunk nyaralni sosem kérdezték, hogy érezzük magunkat csak, hogy ő hog érzi magát. Külön él a szüleitő, de a sszülei 2utcaval lejebb laknak. Nem értem. Félek hogy ez nem jól hat a jövőben a kapcsolatunkra. Mert mar lassan tervezuk a közös életünk, es nem szeretnek gondot a szüleivel
2015. aug. 18. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén irigyellek. Én borzasztóan boldog lennék, ha nem ismerném a párom családját. (Szerencsére messze laknak.)
2015. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs jóban a családjával és nem akarja kockáztatni a kapcsolatotokat.
2015. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem jó:

"Párszor utaltam rá, hogy szeretném meg ismerni a csaladjat de mintha nem venné az adást."

ne utalj rá, kérdezd meg, mi a helyzet.


Ha 15 évvel idősebb, akkor már meglett ember, nem lehet olyan kérdés, ami "kínos" volna.

Meg hát elég alapvető dolog, szóval nem valami abszurd dolgot kérsz/ kérdezel.

2015. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!