Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk? Nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Nagyon szeretjük egymást, és együtt szeretnénk maradni. Melyikünk hozzon nagyobb áldozatot? Ő azt szeretné, ha a várva várt suliba már bekerültem (amiért annyit küzdöttem), éljek vele. Támogatna, de a családját sem hagyhatja cserben.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátom, nagyon szeretem....... és ő is engem. Végre.... együtt lehetünk (ugyanis azelőtt a családom nem nézte túl jó szemmel,mert szegény, és olykor-olykor iszik és akkor egy picit erőszakos,ill. arra is volt példa,hogy egy buli után motorbalesete volt,de szerencsére megúszta egy kéztöréssel)). Szóval mikor végre nem kell titokban szeretnünk egymást és minden jó... már a közös jövőt tervezgessük,és babát várok, ennek nagyon örülünk... most a napokban tudtuk meg ezt a csodás hírt...(azelőtt csak teszt, most elmentünk nőgyógyászhoz.. )ekkor az apja elhagyja a családot, az anyja beteg, és neki kell eltartania a családot, mert neki van munkahelye és a 4 kistestvérét is valamiből taníttatni kell,meg etetni is...ugye... Erre föl én bejutottam egy külföldi suliba... és most nagyon nem tudom,mi lesz... mert szeretnénk együtt élni, és nagyon szeretnénk a babát is......meg egymást is, semmiképp nem akarjuk ,,elengedni egymás kezét''...
2010. dec. 28. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg együtt. Most az a kérdés, hogy megtartsd-e a babát??
2010. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szóval akkor te okos lány lehetsz...Ha bekerültél egy jó suliba.De leírtad,h néha iszik a pasid meg ilyenek..Szter ez később nem fog sok problémát okozni?Mindenképp menj el a suliba!Hidd el később megbánnád,h nem mentél el...Nem tudom hány éves lehetsz,de én a babát sem biztos,h jó ötletnek tartom,mert a barátod lehet,h nem fog tudni gondoskodni róla..Te meg így nem tudod majd elvégezni azt az iskolát,ha egy gyerekről kell közben gondoskodnod.
2010. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint,mindegy hogy döntesz,de az iskolát ne hagyd.Ha már ennyit dolgoztál érte,és tanultál,megérdemled,hogy ott tanulhass.
2010. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A babát mindenképpen megtartjuk. Nagyon szeretnénk, akárcsak egymást...és ez a pici,a mi szerelmünk gyümölcse. Az a nagy kérdés, hogy akkor hagyjam a külföldi sulit? Mert eddig úgy voltunk, hogy kimegyünk mindketten. De most közbejött a baba is, és ez még talán ezt nem is akadályozná a tanulásom... de ő most nem hagyhatja itt a családját... az ő nyakába szakadt minden. Szóval szerintetek mi legyen? Felejtsem el a sulit? De ő is nagyon szeretné, mert tudja ,hogy mennyire szeretném...
2010. dec. 28. 22:31
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus mai nő. Részeges, züllött férfiért van oda, még gyereket is szül neki, aztán majd 30 évesen fog bőgni, hogy miért nézte semmibe a rendes, normális férfiakat, akik még mindig egyedülállóak lesznek, de gyerekes nő nyilván nem fog kelleni senkinek.
2010. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. Mivel azt nem teheted meg, hogy te kis mész a babával tanulni. Az meg nem lenne rossz, hogy szülnél a pasinak egy babát és elmész tanulni???

A legjobb, ha ketten elmentek vagy egyikőtök sem, ha a babukát szeretnétek. A pasid nem tud munkát szerezni és küldeni haza pénzt?? Nincs ismerős aki segíteni tudna?

2010. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A külföldi suliban valakivel val nem lehet beszélni, hogy halassz 1 évet?
2010. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 sasna ***** válasza:
ha iszik, és még erőszakos is, én nem maradnék vele..
2010. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet halasztani a külföldi suliban?
2010. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 sasna ***** válasza:
te jó anyám.. te hány éves vagy? miért nem védekeztetek? most h fogsz sulizni?
2010. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!