Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy 1 fiú csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 1 fiú csak szexuálisan vonzódik 1 lányhoz de külsőleg 1általán nem jön be neki a lány? A szexuális vonzalom külső vonzalommal kezdődik. Vagy tévedek? Kérlek seghítsetek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be neki külsőleg egyáltalán szexuálisan miért vonzódna hozzá?
2010. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1.nél a pont
2010. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek egy srácot,nekem nagyonnagyon bejött.. neki én nem jöttem be,csak mikor már ivott egy picit de akkor mindig rámmászott.. de csak szexuálisan vonzódott hozzám
2010. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Ezt úgy hívják, hogy "ronda, de dugnám" életérzés. :) Viccen kívül, van ilyen, nekem volt. Nem tetszett az arca, a teste szép volt, és az arcában is volt valami... Szexuális. Noha, mint mondtam, abszolút nem volt szép. És mellesleg, úgy illettünk az ágyban egymáshoz, mint borsó a héjához. Úgyhogy elég, ha külsejének egy része, vagy akár csak egy dolog szexuálisan izgató rajta, még ha a többi nem is tetszik.


Üdv:

Zed

2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké tudom butának hangzik a kérdés (sztem is az) de van 1 fiú akit én nagyon szeretek és legjobb barátok is vagyunk vagyishát többis mivel lefeküdtünk de járni nemakar merth ő mást szeret(állítólag)..... és párhete mikor eléggé sokat ivott megint voltam nálla és kicsit összekaptunk és aztmondta azért nemakar velem járni mert nemjövök be neki csak szexuális vágyat érez irántam(szószerint idéztem) ésezen akor nagyon kiborultam éssss nemtudom... ugyéreztem hátha csak éngondolom h a szexuális vonzalom külső vonzalommal jár..... dehát akkor köszönöm a válaszokat.... gondolom a pasit meg hanyagoljam hamár ilyet mondott....!?
2010. márc. 9. 21:01
 6/7 A kérdező kommentje:
szl akor viszavontam az előző kommentemet:D
2010. márc. 9. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
a fiúk egy pinához is vonzódnak...
2010. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!