Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rendbehozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rendbehozni egy kapcsolatot, ahol az egyik fél már nem szerelmes?

Figyelt kérdés

A párom már nem szerelmes belém, ő azt mondja azért, mert nem érzi hogy bíznék benne.

Pedig teljesen megbízok benne, és nagyon szeretem..

Hogy lehetne elérni, hogy újra belém szeressen?

22/L


2015. aug. 19. 17:54
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
Ettől a szerelem még ott lenne szerintem, ha csak ennyi lenne a baj, hogy nem hiszi hogy megbízol benne. Ezt lehet csak kifogásnak használja, vagy egyszerűen nem tudja mit mondjon erre a helyzetre. Ha még szeret, akkor biztosan még van esély a helyrehozatalra, de akkor neked bizonyítanod kellene.
2015. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben a nagyobbik probléma inkább a bizalom hiánya.
2015. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De én bízok benne. Csak én pl nem szeretek pár dolgot magamban. Mondok egy példát: zavar, hogy kuszák a fogaim, és utálom őket. Ő azt mondja, neki így tetszem. Én ezt elhiszem neki, és örülök, viszont én továbbra se szeretem így a fogaimat. Erre ő úgy érzi, hogy nem hiszek neki, és félek hogy elhagy. Pedig ez nem igaz, csak félreért...

Ehhez hasonló problémáink vannak. Apróságnak tűnnek, de évekig sokszor előjönnek, és hát besokallt.

2015. aug. 19. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Kifogás. Kifogás. Kifogás.
2015. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret elmúlt az érzés, és valamivel magyarázni akarja.
2015. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani kedves hölgyem, hogy ha az nem elég a szerelme bizonyítékául, hogy veled van és szeret úgy ahogy vagy, akkor ez így már nem is fog javulni. :/
2015. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De azt is megmondta neked a párod, hogy már nem szerelmes, már nem szeret?
2015. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen megmondta, hogy nem szerelmes, de szeret, fontos vagyok neki, és szeretné ha rendbe tudnánk hozni.
2015. aug. 19. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Csabitsd elujra es ujra!Legyel magabiztos,jokedvü,mosolyogj sokat meg veletlenül se erezze,hogy ketsegbe vagy esve!Nezz csabosan a szemebe,simogasd,öleld meg sokszor,de ne beszelges vele az "elmult szerelem" temajarol.
2015. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!