Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi lehet az oka? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka? Mit kezdjek a helyzettel? Tapasztalt valaki ilyet már?

Figyelt kérdés

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, mindig Ő van nálunk, ismeri a szüleimet, viszont fordítva én nem ismerem az ő szüleit, még sosem hívott el magukhoz, zavar, tudnak rólunk a szülei, de mégsem akarnak megismerni. Vagy a párom nem akarja hogy oda menjek? Miért? Nem akartam neki fölhozni, mert ezt nem nekem kellene mondani úgy gondolom, de engem meg nagyon zavar! És sosem említi meg! Már egy párszor elmentünk a házuk előtt és semmi,mintha nem is ott lakna!


Miért viselkedik így, és mit tehetek? Hogyan kezeljem ezt? Pedig már nem vagyunk annyira fiatalok sem, 26 évesek elmúltunk!


2015. máj. 8. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért párkapcsolat, hogy kommunikáljatok. Akkor is, ha esetleg kényes a téma. Itt csak találgathatunk, de célravezetőbb lenne az egyenes beszéd (kérdés).
2015. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyjából ugyan abban a cipőben járunk valóban, csak mi még nem élünk együtt. Én sem szívesen bolygatnám a múltját, de ezt mindenképp tisztázni kellene. Én is nagyon szeretem Őt és engem sem érdekelne, hogy hogyan élt, vagy milyen a családja. Csak vállalná föl...
2015. máj. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!