Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen nővel akinek ilyen múltja van?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel ismerkedek egy ideje és úgy néz ki össze is jövünk. Elmesélte hogy régebben (kb fél éve) három pasija is volt de csak szexelni jártak össze hol az egyikkel hol a másikkal. Amikor kedve volt szexeltek, amikor nem akkor meg nem. Kihasználta őket. Ezt mind elmesélte hogy ez igy volt évekig, de már megváltozott. Szerintetek mit tegyek? Az ilyen nők tényleg meg tudnak változni? A nő 36 éves, én 35 vagyok.
2015. aug. 20. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Ne legyél bolond!

Tök mindegy a múlt! Inkább örülj hogy bizalommal volt feléd és elmesélte neked.

2015. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Most is ugyanaz a ri.anc,mint fél évvel ezelőtt.Komoly kapcsolatra nem kéne.
2015. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%
Szerintem meg tud változni . Más is megváltozik érettebb lesz. A rossz nők nem mindig maradnak azok előbb utóbb mindenki9 elkötelez magát.
2015. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy az exemmel jártam össze és közben ki akartam próbálni a szexkapcsolatot. Hát... az első alkalom után éreztem, hogy ez egy nagy r!bancság és teljesen elment az önbecsülésem. Azóta sem nagyon szeretem hangoztatni. De legalább megtanultam, hogy én csak kapcsolatban tudom elképzelni a szexet, egyéjszakás, meg szexkapcsolat teljesen szétmarja a lelkem, mert úgy érzem, hogy egy értéktelen lotyó vagyok, akit csak használnak. Egyáltalán nem olyan jó dolog, mint amilyennek mondták, pedig a férfi kedves és megértő volt. Soha többé nem fogok ilyenbe belemenni.
2015. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kicsit félreértelmezhető volt az eleje, tehát összejártam az exemmel néha, és közben egy másik férfival is dugtam, csak szex alapon. Szégyellem magam érte rendesen.
2015. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne kezdj vele. Nem azért mert X db pasi volt, hanem azért mert kihasznált egyetlen egy embert is.


Aki egyetlen embert is kihasznál, az ki fog bárki mást is, amikor az érdeke úgy diktálja.

2015. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

#3

Mégis hogy?

Ez olyan dolog,hogy benne van a "vérében".

Pl,Hajlamos a riban.ságra,lopásra,gyilkosságra.Ezek sosem fognak megváltozni.

2015. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Te hogy érzed szimpatikus őszinte? Nem használhatta ki annyira őket, ha benne voltak a kapcsiban. De az érzéseidtől tedd függővé, lehet csak egy rossz eletszakasza volt.
2015. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Belemondta az arcodba, hogy egy feslett no. Ha belemesz egy ilyen kapcsolatba ezzel azt is vallalod, hogy egy szavad sem lehet ha megint beindulnak nala a hormonok, hiszen jo elore elmondta milyen tipusu sajat maga.


Ha cask maszatolni akarsz, akkor talan arra megfelelo lehet (megfelelo vedekezes mellett), de ha szerelmes tipus vagy akkor inkabb menekulj.


A ver nem valik vizze!

2015. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Az alapján ítéld meg, hogy most milyen. Sok embert ismerek, akinek fiatalon volt vadabb időszaka és később nagyon sokat változtak, boldog, tartós kapcsolatban élnek.

Tény, hogy sokan meg tudnak változni, a saját tapasztalatom is ezt mutatja, nem a levegőbe beszélek. Persze biztosra semmit nem mondhatok, nem én ismerem a hölgyet.

Ismerd meg, aztán majd látod. Elhamarkodottan semmiképp ne ítélj!

Itt könnyen vagdalkoznak az emberek, fel sem mérik a válaszaik súlyát. A te életedről van szó, neked kell eldöntened, hogy adsz-e esélyt a kapcsolatnak, azok alapján, amit most látsz belőle.

2015. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!