Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy borderline férfivel?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 3. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ismerek ilyen embert, de nem tartom valószínűnek
2015. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fejvadasz válasza:
Nem hiszem hogy jó ha általánosítasz, a legtöbb nő nem lenne képes egy borderline-os férfival élni de vannak nők akik igen, nem sok és nem ők vannak a többségben de vannak ! Biztos vagyok benne hogy fogsz találni egy ilyen asszonykát magad mellé ;) , csak bízz a sorsban /
2015. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját jólétem érdekében biztos, hogy nem, akármennyire is megfog a személyiségének egy része, valamint a külseje. Nem tudnék együtt élni vele.
2015. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mivel én is az vagyok, így nem; de ha nem lennék és az illető úgy állna a problémájához, mint most én a sajátomhoz, biztosan. Tapasztalat alapján az ilyen férfiak elragadóak, romantikus-szerelmes típusok és borzasztóan ragaszkodóak. Egy biztos, türelmes és erős személyiségű társ mellett csodálatos Partnerek. Nem az számít, milyen nehézségei vannak valaki életében, hanem az, hogy hogyan kezeli őket.
2015. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én igen...
2015. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt részem benne, úgyhogy nem.
2015. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!