Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elköteleződni velem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elköteleződni velem?! Nem vagyok elég neki!?

Figyelt kérdés
2 évig éltem együtt a párommal, terveztük a közös jövőnket. Februárban elkezdtünk házakat nézegetni a neten, de megyegyeztük hogy leghamarabb csak jövőre. Szóval már szinte az jött volna, hogy nemsokára meg is kéri a kezemet. Mondjuk egy év múlva. Nem mondom azt hogy nem voltak nagyobb veszekedések, konfliktusok a kapcsolatunkban, vagy ne lett volna velem néha undok, de én is azért néha megértem a pénzemet! De nem sokkal a háznézegetés után nagyon összevesztünk, vagyis megbántott mélyen valamivel. Ezután vagy két hónapig ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban éltünk, Egyszer szerette volna hogy ne menjek el, mert nélkülem már nincs értelme neki, aztán meg arra kért hogy költözzek el. Ezt ment két hónapon keresztül. Aztán sajnos szakítás lett a vége. El is költöztem. Azonban ott maradt pár cuccom, amit nem tudtam elhozni. Leghamarabb szeptember elején, mert akkor ő nem ért rá, hogy érte menjek. Iszonyúan megviselt a szakítás. Teljesen magamba zuhantam, konkrétan belehaltam az elvesztésébe. Ezt ment másfél hónapig, de napról napra egyre jobban lettem. Kezdtem összeszedni magam, mert nekem is van életem, amit élnem kell! Akár nélküle is! De sokat gondoltam rá, és néha pokolian hiányzott! Ez alatt a három hónap alatt nem keresett, nem beszéltünk semmit. Egyedül a nővérével beszéltem, mert jóban vagyunk. A szülei is nagyon szeretnek engem, és engem szeretnének a családba. (De ez mellékes. ) Az a lényeg, hogy három napja rámírt, hogy „akkor vmikor elhozná nekem a cuccaimat, ha Pesten vagyok. Vagy van-e valami elképzelésem hogy mi legyen velük? ” Innen indult el egy beszélgetés, és a vége az lett hogy találkoztunk. A hatalmas szakadó esőben is átcaplatott a városon, mert mindenképpen el akart jutni hozzám (ezt ő mondta). Aztán nála kötöttem ki. Teljesen másképp tekintettünk egymásra. Rajta is láttam változást. Az aznap estét együtt töltöttük, ami minden szempontból nagyon felemelő, és fantasztikus volt. Úgy néztük egymásra, és viselkedtünk, mint akik full szerelmesek! A két év alatt nem éreztem így iránta, mint az elmúlt két napban, és az ő szemében sem láttam ennyire intenzív érzelmeket. Nagyon boldog voltam. Azonban! Most jön a bökkenő! Ma délelőtt írja nekem, hogy nem megy ez neki. Csak úgy éreztem hogy ez így volt, pedig nem. Úgy érzi ha vele vagyok, hogy rátelepszem, és nem érzi szabadnak magát, pedig neki erre szüksége van. (Erre most direkt odafigyeltem. Próbáltam minél lazább lenni, és vidámabb. ) Nem érzi azt hogy velem kéne együtt lennie. Olyan vagyok neki, mint egy kis fájdalomcsomag. Nem bír túllendülni a sérelmein, ami a két év alatt valaha is volt, valamint ragaszkodik az elképzeléseihez foggal-körömmel! Reméli hogy egyszer talál vkit, akiben MINDEN tetszik neki. Bár itt nem tudta megmondani, hogy bennem mi nem tetszik neki. Mondott még több mindent is, de nem emlékszem. Egyszóval ugyanaz történt mint februárban. Úgy érzem hogy mindent elkövet, hogy ne kelljen elköteleződnie velem, mert velem vége lenne a „dalnak”! Én lennék számára az a nő, akivel minden rendben lelkileg, testileg! És velem vége lenne a vadászatnak úgymond. Én pedig azt érzem hogy ő számomra az igazi. Előtte soha nem éreztem még ilyet. De menni akar, ismét elengedem. Sőt! Kicsit tojok is a fejére, mert ez nagyon csúnya viselkedés volt. Mi a véleményetek?

2015. aug. 20. 20:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én 25/N ő 30/F
2015. aug. 20. 20:28
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pasit oly messze kell röptetni tőled amilyen messze csak tudod. Sose légy elérhető számára. Ha bármit érzett volna irántad, akkor egyrészt nem fekszik le veled, másrészt utána nem "mossa kezeit".


Ez minden csak nem egy egyenes férfi.

2015. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást akár milyen nehéz is ezen túl tenni magad.. Ha szeretnél ismerkedni akkor itt vagyok. 😊
2015. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

"Nem mondom azt hogy nem voltak nagyobb veszekedések, konfliktusok a kapcsolatunkban, vagy ne lett volna velem néha undok, de én is azért néha megértem a pénzemet!"


Ez pont elég indok arra, hogy ne akarjon veled lenni. Mindketten jobbat érdemeltek - de azért egy kicsit fejlődni is kellene, nem hisztis gyerekekként viselkedni a kapcsolatban!

2015. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pont hogy azért feküdt le velem,mert érez még irántam valamit.De nem mondom hogy nem megyek tovább.Bárkit el tudok engedni,ha kell.De kicsit már elegem van ebből,hogy miért kell mindig mindenit elengedni??Főleg ha egy értékes emberről van szó,talán meg kéne becsülni,mert kevés ilyen van a világon!!Saját magával vannak problémái szerintem.Amit egyébként is mondott nekem...
2015. aug. 20. 20:46
 6/17 A kérdező kommentje:
20:44-es válaszoló...pont hogy most úgy éreztem megvolt a fejlődés!3 hónap alatt sokmindent át lehet gondolni...Teljes volt az összhang köztünk.De mintha ismét bepánikolt volna,és menekül! :(
2015. aug. 20. 20:55
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem pontosan látod, hogy mi a szitu veletek.

Amitől fél szerinted, az valszeg úgy igaz és mondd, hogy nincs igaza?

Egy 2-3 éves kapcsolatban alig van már izgalom, inkább csak szeretet és intimitás. Ő a vad érzelmes részt hiányolja és ezért szinte minden más lány épp vonzóbb.

Lehet, hogy pár hónap múlva még visszatérne hozzád, de én erre a kapcsolatra nem tennék fel nagy pénzt.

Azt hiszem, hogy ő olyan típus lehet, mint én: nem nekünk való a házasság, úgy általában.

Én továbblépnék a helyedben.

2015. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 omba ***** válasza:
100%

Én más a sztori felénél nem értettem, miért kérdés ez neked még?

Ez meg egy nagy-nagy tévedés:


"Pont hogy azért feküdt le velem,mert érez még irántam valamit."

Hadd ne magyarázzam el....

2015. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

"Az aznap estét együtt töltöttük, ami minden szempontból nagyon felemelő, és fantasztikus volt. Úgy néztük egymásra, és viselkedtünk, mint akik full szerelmesek! "


Aha, azt latom, fantasztikus volt!

2015. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aham!Szóval szerintetek ez a két év semmi volt,tehàt azért feküdt le velem csupán,mert férfiből van? :D Azért nem vagyunk àllatok!! :P És még neki is van lelke.Lehet hogy hülye ötlet volt leírni a story-m egy részét.Úgysem ti éltetek vele...Csak intelligens vàlaszokat szeretnék.Azonban lehet hogy nem fogalmaztam meg elég jól a szöveget.
2015. aug. 20. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!