Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szar a pasim, ötlet?

Figyelt kérdés

Le szar a pasim , mindig gépezik lol,wot... , nm keres munkát( nálunk lakik anyámék tartják el , nyáron le szerelték azóta depis ) nm szeretget ha kérem h foglalkozzon velem ő azt mondja hat most telefonozunk mit tegyek ? Másfél éve vagyunk együtt

Ha en meg kérem vmire leszarja de ha anyámék kérik ugrik egyből

... Nm bújik hozzam sose este se , en se nyulhatok hozza mert állítólag csikis... Ha mondom h ne gepezzen csináljunk vmit akkor mindig mondja h nm tudunk mit , en legalább nm unatkozok mert játszok, mondom jo de en unatkozok nm tudok mit csinálni ..stb

Állítólag szeret ,

Néha mondja h bujjak oda de mar az nm is olyan ... Szexelni eleg ritkán szoktunk meg ha ő akar vmit akkor egyből tud könyörögni szinte egész nap, h szopjam le, de en mar kb 3 hónapja könyörgök h kinyaljon ugy h el is élvezzek ... De hat hogy olyat a pasik nek szoktak csinálni csak picit nyalnak elvezésig nem ... Meg hogy amúgy is utalja csinálni ....

21/l


2015. aug. 21. 23:48
1 2 3 4
 21/33 Költőnő? ***** válasza:
100%
Most ez komoly??! Olvasd már vissza amit írtál... Van egyáltalán akárcsak egy hasznos es pozitív pontja ennek a kapcsolatnak?
2015. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Néhányan eleg betegek vagytok.. Én próbáltam tömören le irni a dolgokat. Természetesen van jó oldala is a kapcsolatunknak.(ágyba reggelit hoz,mozizunk,vacsizunk egy étterembe,strandolunk stb.)

Tehát, igen van érettségim, és most megyek továbbtanulni. Lehetséges hogy kissé értelmetlen lett a kérdésem, ennek oka hogy gyors es figyelmetlen voltam. Próbáltam tömöríteni a dolgokat de akkor le írom hogy bennem is van hiba bizonyára; Koszonom szépen! Szeptembertől iskolát kezdek tehát ott valószínű találok uj barátokat majd, gondoltam el járok majd a szegi fitnessbe,(Szegeden egy sport klub, sok fele mozgás fajtát lehet ott csinálni ) Szerintem az is közrejátszik mar hogy napi 24 órába együtt vagyunk folyton ... Es igy mar nem olyan a másikkal .. El hagyni nem akarom mert igazából kicsit meg értem hogy depressziós lett hiszen az álma tört össze azzal hogy a katonagastol le szereltek egy hülyeség miatt .. Egyébként inkabb nagyon lusta nem buta csak vannak hülyeségei ... Mint mindenkinek. Igazabol azért is várt meg a munkával szerintem mert rosszul érintette ez hogy megaláztak ott oda lett az önbizalma, pénze sincs arra se hogy egy munkahelyre bemennyen minden nap mert ugye a felnőtt jegy 600 oda-vissza . Tehát ha havonta kap vizetest nm futná a buszt. Ezért mivel sulizni fog ő is szeptembertől es diák lesz ingyen lesz a bérlet , utána tud ingyen utazni es munkába menni.

2015. aug. 22. 11:28
 23/33 A kérdező kommentje:
Meg mindig azon balhézik hogy en meg mondom mit csináljon es nm vagyon az anyja hogy dirigaljak ... Pl kapcsold ki a. Játékot, vidd ki a ruhaid a szennyesbe,meg en este 11 körül mar szeretnek aludni ő játszik es en nem tudok tőle aludni akkor is mondom hogy kapcsolja ki .. Ebből meg az van hogy en dirigalok mikor aludjon ..
2015. aug. 22. 11:29
 24/33 A kérdező kommentje:
Es köszönöm a szexuális felhívásokat de nem élnék vele.
2015. aug. 22. 11:31
 25/33 Kenzo Tenma ***** válasza:

Buszra van bérlet, nem kell minden nap jegyet venni. Na mindegy :)


Amúgy meg nyilvánvaló, hogy fel kell frissíteni valahogy a kapcsolatot, de ehhez ő is kell, kicsit visszább kell venni a kockulásból és változtatni a dolgain. Az meg, hog dirigálsz.. alkalmazkodni kell egy kicsit a másikhoz és azért valamit csak el lehetne várni tőle, ha a szüleid eltartják. A te kéréseidet meg nem jogosan szarja le, mert lehet, hogy nem te tartod el, de a szüleid pont, hogy miattad tartják el őt.

2015. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
S mikor érettségire készítettek fel, nem tanították meg, hogyha igekötő ige előtt szerepel, egybeírjuk? Egyébként gázosak vagytok; elvisz vacsorázni, s kinek a pénzéből? Kölcsönkér, hogy ne égjen az étteremben?
2015. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Attól talán eszébe jut, hogy ott vagy te meg a családja és elég sok mindent megkap - míg ő egész nap mereszti a seggét és még a nyilvánvaló dolgokat sem adja meg cserébe.


Én boldog lennék, ha szexben örömet okozhatnék a barátnőmnek, nemhogy akkor, ha bármikor kész lenne engem kielégíteni. De az én problémáimnál legalább valamiféle "mentsége" van, legalább próbál tenni valamit.

2015. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én írtam neked privátot, nem volt benne szexuális felkérés. Akik szexuális felkérést küldtek, azoknak megköszönöd. Nekem nem válaszoltál semmit. Ezért pazaroltam az időmet rád, hogy segítsek, köszi szépen.
2015. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Omg, nem válaszoltam azoknak se a köszönetet meg nm ugy értettem ... Mások is írtak üzenetet akik segíteni próbáltak de nek mindenkinek írtam vissza.

Amúgy meg a vacsora nem most volt ... Csak példát mondtam. Amikor volt pénzünk miket csináltunk...

2015. aug. 22. 18:41
 30/33 anonim ***** válasza:
a 22. válaszban eléggé "kinyalod a s eggét", nem értem, ha ennyire ragaszkodsz még így is hozzá akkor minek tetted fel a kérdést??
2015. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!