Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megszívtad, hogy ilyen állatba szerettél bele, mert a puhap*csök nem fognak már tetszeni soha. "?

Figyelt kérdés

Kicsit nyers a megfogalmazàs, egy régi jó baràtom írta nekem.

Adott volt egy egy elèg balhés fiú, ki volt gyúrva, szèt volt tetoválva, meg elèg nehèz természetű volt, meg tudom hogy nagyon sok nőnek bejött, mègis nagyon beleszerettem, együtt is èltünk egy évig. Aztàn elég csúnyàn lett vége a kapcsolatnak(kénytelen voltam feljelenteni is), de úgy èrzem hogy azóta is szeretem és baromira hiányzik is, tudom hogy egy idióta vagyok de ez van ezt érzem.

Tényleg nem fog màr igazàn kelleni őutàna egy àtlagos kinèzetű, kedvesebb normàlis sràc? Csak egy ilyen kigyúrt, baromi jól kinèző, jobb napjain velem kiràlylánykènt bànó, rosszabb napjain agresszív pasi?

Teljesen nem vagyok normàlis


2015. aug. 22. 07:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy èrzem hogy a többi átlagosabb srác nem elég férfias mint ő, nem arról van szó hogy unalmasabbak csak tényleg nem èrzem annyira férfinak őket, és így magamat sem nőnek mellettük
2015. aug. 22. 07:17
 2/10 anonim ***** válasza:

Ehhez nehéz bármit is hozzátenni.

Majd 10 év múlva jó lesz a "puhap@cs" is a rosszfiú gyerekeit felnevelni. :D

De nem csak a két véglet létezik ám.

2015. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen igaza volt. Ez kell nektek! :)
2015. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig sem tetszettek puhapötsök, és szerintem ezután sem fognak. Ez nem jelenti, hogy csak az lehet férfias, aki kigyúrt és agresszív. De azt sem, hogy aki nem ilyen, az máris puhapöts. Érdemes lenne első sorban először tényleg letisztáznod magadban a volt kapcsolatod, teljesen túllendülni rajta, és majd csak utána gondolkodni azon, a jövőben milyenek tetszenek majd. Ha már nem az exhez viszonyítasz és hasonlítasz mindent és mindenkit, akkor már találhatsz olyan valakit, aki FÉRFI, és nem önbizalomhiányos, dühkezelési problémákkal küszködő barbár. Már elnézést. De a kettő nem ugyanaz, ezt érdemes tisztázni. Neked is.
2015. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
39%

ha attól érzed nőnek magad, hogy ver egy agresszív barom...

akkor a "puhap*cs" nem fog vonzónak találni, szóval nincs min aggódnod.

Ha meg hiányzik, menj ki a Keleti Pu.-hoz, most éppen tele van "férfias" szír,a afgán "férfiakkal"- meg is dugnak, meg is vernek, még a torkodat is elvágják.. igazi férfiak! :D

2015. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mekkora humorherold vagy utolsó... ja, nem :)
2015. aug. 22. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem betegek azok, akiknek ez tetszik.
2015. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem betegek. Mondom ezt nőként. Azért vonzóak a kigyurt-kemény-agresszív férfiak, mert az magas tesztoszteron szintre utal.
2015. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, drága! Lehet, még nem tudod, de megsúgom neked, hogy a legtöbb férfi nem agresszív állat, de nem is puhap*cs.

Ez csak a két szélsőség, ami közül egyik sem jó. Viszont a legtöbben a két szélsőség közé esnek, úgyhogy bőven van még lehetőséged olyat találni, aki nem egy vadb*arom, de nem is egy élhetetlen, mulya lekvár.


A "jó barátodat" pedig le kellene építened, mert átvág, mint sz-t a palánkon. Aki ugyanis ilyet ír, az nem jó barát.

2015. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!