Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit nagyon szerettel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nagyon szerettel, eroszakkal nehez elfelejteni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

19evesek vagyunk

Volt egy baratom 3evig. Elsok voltunk egymasnak.elso szerelem,elso komoly kapcsolat,elso szex... nagyon osszhangba voltunk..imadtuk egymast,szinte egy mozgatorugo volt az agyunkba..mar nezesbol tudtuk a masik gondolatat.. sokszor tiltottak mert nekik van egy politikajuk. De mindig szokott hozzam barmi volt.. de nem mehetett igy tovabb es o mivel nem mehet a csaladja ellen,elhagyott...3honappal ezelott. Azota 2x volt nalam.lefutobb egy honapja. Meg mindig azt ereztem nagy a szenvedely es a szerelem koztunk. De nem tesz semmit,es most a szuloi elvarasnak valo idosebb lanyt elfog venni felesegul. Nem keres egyaltalan de aztmondjak azert mert figyelik,es elakar felejteni.. szerintetek bele szeret egy olyanba akit nem is o akart?? Elfelejtett vajon?:(



2015. ápr. 18. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Jehova tanú a srác?
2015. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olacigany....
2015. ápr. 18. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Szerintem nem felejtett el, nem akar rosszat sem magának, sem neked. És te milyen nemzetiségű vagy?
2015. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magyar. A csaladja soha nem fogadna el es azt mondtak azert nem keres hogy elfelejtsen mert nem fognak soha elfogadni es ot kitagadjak.. 19eves teljesen apuciek tartjak toluk fugg... most azok rohognek a markukba hogy vegre a "jora" vezettek a fiukat. Macska macskaval kutya a kutyaval elven vannak..
2015. ápr. 18. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértem hogy miért. Az emberek többsége is ezt az elvet követik. Jobban jársz ha elfelejted, nem tudsz mit tenni ezügyben. Jobb ha nem is akarsz.
2015. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat nem tudok mast tenni mint elfelejteni. Csak remelem neki se olyan konnyu mint ahogy nekem

De tudom hogy neki eros az alarca.. mindig az volt. Ossze vesztunk haverok elott olyan volt az ossze veszes alatt mint aki teljesen elfelejtett... aztan megroppant amikor nem latta senki. volt szabadteri buli. Akkor is tiltva voltunk. Nagyon aztlattam rajta hogy rohogcsel.sokszor eltunt a haverokkal mint aki meg csak azon sincs h lasson.. olyan volt mint aki nagy boldog. Aztan este mondta hogy nagyon fajt neki tavolrol latni. Nek tudja mit csinaljon.stb... eros az alarca de ha lat megjobban.megtorik az alarc mogott

2015. ápr. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!