Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok. Ha a parom nem torodik annyit velem mint kene, mi a megoldas?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy veszekedesunk. Tegnap is nagyon ugy tunt, mindent megtesz, hogy jobba tegye amit o rontott el de ma egesz nap nem keresett. Tegnap azt mondta, ma eljon hozzank mert meg beszelni akar velem. Se hivasx se uzenet, semmi.


Szerintem akarmennyire is elfoglalt valaki, ha a masik IGAZAN fontos neki raadasul neki kene kicsit tobbet tennie a kapcsolatban azert, hogy a dolgok helyre jojjenek, van ot perce egy telefonhivasra.


Szerintetek hivjam fel es kerdezzem miert nem jott? Vagy egyszeruen csak le vagyok tojva es nem kene nemem hivnom ot?


Koszonom szepen a valaszokat!


(Egy eve vagyunk egyutt, 19l, 24f)


2015. aug. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom ilyenkor az a válasz, hogy te igen. De vajon tényleg ő is megkapta tőled vagy inkább egyoldalú volt.

Mert többnyire 2 eset van ebben a szituációban:

1. vagy az illető semmit nem kapott szinte és csak ő tett és megunta, másképp megvilágosodott.

2. tényleg csak nála vannak problémák ami azt jelenti, hogy vagy már nem működik igazán jól a kapcsolat, vagy totál elege van már és egy seg**gfej.

2015. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én el tudom képzelni h ez egy női hiszti...sosem elég jó semmi sem. És ki ha nem a férfi a hibás...
2015. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kapcsolatban mindig ket ember ember felelos a tortentekert.


Egyebkent miert lenne noi hiszti? Az elkepzelhetetlen, hogy en kiraktam a lelkem, o pedig kevesebb energiat fektetett a kapcsolatba (en is kaptam Tole jo dolgokat, ezt nem tagadom)?

2015. aug. 22. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szakítás lett ebből. Hónapokig könyörögtem neki, hogy foglalkozzon velem, törődjön velem, de ő mindig fáradt volt, pedig alig dolgozott (heti 3x6 óra a lidl-ben + egy képzés szerű heti 2x 1-2 óra). A kapcsolatunk utolsó 2 hetében kezdett volna változtatni, de akkor már nem éreztem iránta semmit, kiölte belőlem az érzelmeket, és megtetszett egy másik srác is, ezért szakítottam.

Szerintem egyszer ülj le vele higgadtan beszélni, nyomatékosítsd vele hogy ez így nem jó, és ha nem változik, akkor sajnos nektek is ez lesz a vége.

2015. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uramisten! Én ilyen világba akarjak gyereket? Fontolóra kell vennem...
2015. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!