Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akibe nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akibe nagyon sok türelem és küzdelem után szeretett bele a párja? Érdemes volt kivárni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem igazából az lenne, hogy vannak e olyanok, akik a kapcsolatuk elején azonnál tudták, hogy ők jobban szeretik a másikat, ők jobban vágynak a másikra, vagy csak úgy általánosságban egy kapcsolatra, többet tudnak adni, mégis egy idő után ez megfordult és nagyon beléjük szeretett a párjuk, ne adj Isten, azóta is boldogok együtt? Van olyan, hogy egy érzés lassan alakul ki és erős szerelem lesz belőle? Hogy meg lehet hódítani azt a másikat, csak kitartás és türelem kérdése?


Egyenlőre 3 hónap telt el. Saját történetekre vagyok kíváncsi.


2015. aug. 15. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az előzò kapcsolatom volt ilyen, az első fél évben tiszta erőmből,időmből, szívemből ,mindenemmel szerettem őt, vakon.Cserébe alig kaptam valamit.Mondjuk kritikákat azt igen :)

Nem voltam boldog vele,többször szakítani akartam vele.De nem ment, olyan se vele se nélküle kapcsolat lett.Aztán egyszer csak elfáradtam, elfogyott az erőm, pedig már kezdtem azt érezni, hogy talán most már egy picit ő is szeret.És tényleg :) a 9. hónap környékére teljesen megfordult a kocka. Késő volt. Miután szakítottam vele ,utána még hónapokat szenvedett és szerette volna visszacsinálni. Tanulságos volt nekem...

Azóta van összehasonlítási alapom.ég és föld a különbség a mostani kapcsolatom és a között ;)

2015. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, azt érzem, hogy idő kell neki, hogy később belém fog szeretni, csak nem tudom én mit fogok még érezni akkor.. Előfordult már velem ilyen, de akkor nem voltam türelmes, nem voltam megértő, nem gondolkoztam, most úgy érzem okosabb vagyok és tudom úgy csinálni a dolgokat, hogy jó legyen, csak nem tudom meddig.
2015. aug. 15. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is okosabb lettem.Én tudatosan nem futottam az új kapcsolatban a pasi után (eldöntöttem ha keres keres, ha nem nem,nem haragszom meg rá ), és uralkodtam az érzelmeimen, ezért egyelően szeretjük egymást az elejétől fogva.

Így is hónapok volt míg szerelmes lett belém, de így én sem égtem ki közben.És most eljutottunk arra a pontra, hogy mind2 szerelmesek vagyunk egymásba és mind2nknek ugyanolyan fontos ez a kapcsolat.

2015. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 éve várok valakire.

Eredményekről még nem tudok beszámolni, de nem adom fel, akármeddig tartson is.

2015. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!