Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes rákérdezni az exére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rákérdezni az exére az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, akivel kölcsönösen nagyon szimpatikusok vagyunk egymásnak. Egész nap beszélgetünk, nagyon várjuk, hogy újra lássuk egymást, úgy tűnik, hogy jól indul a dolog :)

Van azonban egy bökkenő (miért ne lenne?).

3-4 hónapja hagyta el vőlegénye, aki megcsalta. Még rosszabb a helyzet, mert az esküvőjük előtt 1 hónappal szakítottak (4 évet jártak).

Én tudatosan kerülöm az összes esküvős és az exével kapcsolatos témát, nem ismerjük még egymást annyira, hogy tudjam róla hogyan kezelné az ilyen témát. Elmondása szerint már nem érez exe után, tudja hogy egy szemét volt vele, persze a közös dolgok még eszébe jutnak. Ritkán érintőlegesen szóba kerül a téma, érzem, hogy azért még nem teljesen felejtette el a dolgot, csalódottságot és pici sértődöttséget érzek ilyenkor (ami normális persze). Sajnos egy picit aggódom a dolgon, nem szeretnék csak búfelejtő lenni, bár tudom nem direkt csinálná, de lehet tudat alatt csak egy támasz hiányzik neki most.

Szerintetek érdemes rákérdeznem, hogy mit érez, vagy mit gondol erről, vagy hagyjam a dolgot, végül is tényleg látszódik, hogy kedvel; egyszerűen csak annyit kell tennem, hogy megmutatom neki, hogy jól érezheti magát mellettem?

Az utolsó exem nekem is egy óriási csalódás volt, érzékeny is vagyok ezen a téren, nem szeretnék belefutni megint valami ingoványos mocsárba, ahonnan nehezen keveredek majd ki.

Ti mit tennétek?

(29l, 29f - még csak egy hete járunk :) )



2015. aug. 23. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Mert ha egyenes és erős nő, akkor nem fog neked válaszolni, ha gyenge és gyáva akkor azt fogja mondani amit hallani akarsz.


De az igazat nem fogja neked megmondani.


Ha így kell neked a nő akkor kell, ha nem-nem, akkor lépj le, de gyorsan.

2015. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, inkább magatokról beszéljetek.
2015. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érdemes, mert ha esetleg még érez, akkor vagy hazugságba kényszeríted, vagy kötelezővé teszed, hogy megbántson téged, más választása nem lesz. Holott lehet, hogy igen, most még érez, de 1-2 hónap alatt teljesen elmúlik és boldog lesz veled. Ha pár hónap múlva is úgy érzed, hogy ez gond, akkor van értelme beszélni róla, addig teljesen felesleges, el szokott múlni. Ha tényleg minden működhet köztetek, akkor még ha csak búfelejtőnek indulsz is, lehet hogy nem az lesz a vége. Ha kicsit hosszabb idő után is ettől tartasz, akkor beszéld majd meg vele, de most teljesen felesleges.
2015. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat elején pozitív közös élményeket kell szereznetek. Ne feszegess kinos/fájó témákat, mert rossz élményt fog hozzád kötni és megöli az egészet. Nekem is volt búfelejtő kapcsolatom, 6 hét múlva megyek hozzá feleségül. :D
2015. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Végülis előkerült a téma, de talán szerencsés módon, Ő hozta fel, pedig nem érzékeltettem vele aggodalmaimat, hogy ne féljek, nagyon jól érzi magát velem, nem szeretne elveszíteni és hihetetlenül boldog, hogy velem lehet, a múlt pedig csak múlt marad neki :)
2015. aug. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!