Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év korkülönbség sok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség sok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
18 éves ffi, 24 éves nő. Működhet? Mik a tapasztalataitok arról ha ilyen korai(?) szakaszban ekkora a korkülönbség a nő javára? Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 16. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
szerintem ne kezdj bele
2015. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen személyes tapasztalatom nincsen, viszont a férfi javára sokkal jobb lenne az a 6 év, persze ennek ellenére még működhet, mondjuk ha belegondolok, lehet engem zavarna, hogy a férfi ennyivel fiatalabb.
2015. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 38 vagyok ff, a párom 43 nő nálunk működik, de 5 éve ismerjük egymást, lehet ha sokkal korábban ismerkedünk meg akkor nem menne. Bár néha már én keveslem a páromban a szenvedélyt... Szóval azért elég kicsi az esély, hogy fog.
2015. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ebben a korban szerintem sok... teljesen más "érettségi szint", élettapasztalat, életmód, stb.

Ez az elmélet. A gyakorlat meg, hogy soha nem tudjátok meg, ha nem próbáljátok ki...

2015. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányok eleve érettebbek fiatalon. Nagyon gyerekesnek fog gondolni bizonyos esetekben. Ha bele vágtok,mindig beszéljetek meg mindent.Ne legyenek durcizások a részedről,ne forgolodj a csajok után,és bármit mondasz neki,kétszer gondold meg. Ezálltal sokkal érettebnek fogsz tünni a korodnál,és lehet,fel is fog rád nézni a későbiek folyamán. Bármiről beszélgettek,kérdezd a véleményét,halgasd meg a tanácsait.
2015. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015-ben még mindig ezek a hülye sztereotípiák: a férfi legyen 10 centivel magasabb és 5 évvel idősebb, mert különben örök boldogtalanságra lesztek ítélve... Amennyiben a csajnak nem az az életcélja, hogy az elkövetkező 2 évben férjhez menjen és évente szüljön, akkor valószínűleg működni fog, miért is ne? Annyit tegyél meg, hogy ha már a nő dolgozik és nem tanul, te viszont továbbtanulsz, akkor valami diákmunkát szerezz be, hogy ne essen csorba az önérzeteden és tudd fizetni a dolgok rád eső felét, de ennyi. Manapság 30 előtt még mindenki otthon lakik, szóval nagy különbségek nincsenek köztetek. Ha jó felületes a csajszi, akkor meg még érettebb és bölcsebb is lehetsz nála.
2015. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:

Ez ugye két szám, ami elég kevés info.

Egyet értek minden korábbi szólóval, érettség, meg más egyebek.

Vannak-e közös gondolataitok, terveitek, baráti társaságotok, hasomlóan látjátok-e a világolt, szeretitek e egymást (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

2015. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

#7: Igen, ez egyelőre csak két szám volt, szándékosan nem részleteztem ki mert kíváncsi voltam, hogy így milyen válaszok érkeznek. A kérdéseidre viszont válaszolni nem igen tudok, nem olyan régóta ismerjük egymást (interneten találkoztunk össze) de az eddigi beszélgetéseink alapján szerintem VAN jövőnk. Én szeretem Őt, bevallottam neki az érzéseimet és nem utasított el. Bár kicsit távolságtartó de ez betudható korábbi kapcsolatának...

2015. júl. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!