Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI kell a férfiaknak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI kell a férfiaknak? Nem értem. A párom szerint túl ragaszkodó vagyok. Szerintetek is? Mit kéne tennem, hogy jobban szeressen?

Figyelt kérdés
Szóval elég sokat veszekedünk a párommal. De csak hülyeségeken. Mert vagy neki vagy nekem esik rosszul valami és mindig megsértődünk. A legutóbbi veszekedés alkalmával kérdeztem, hogy nekem mi a hibám? És azt mondta, hogy túl ragaszkodó vagyok... És ezt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez probléma legyen, hogy szeretem, és mindig vele akarok lenni. Egyszerűen vele akarom az időmet tölteni, és szívesebben vagyok vele mint a barátnőimmel. Nem is nagyon találkozok barátnőkkel, mert nekik is pasijuk van, és elvannak a saját életükkel. Neki szükséges az, hogy elmenjen heti kétszer a haverjaival inni. És azt mondja szeret velem lenni, de neki mennie kell. Persze nagyon sokszor már "behisztiztem" ezen, hogy inkább őket választja péntek esti programként, és az ivást, mint hogy velem legyen. És ezért ő már nem is mer elmenni sehova, mert én biztos kiakadok. De mondtam neki, hogy ha néha elmegy, az nem baj, de kellenek közös programok is. De ő folyton azt mondja,hogy nem csinálhatja azt amit akar... És szerinte túlságosan is ragaszkodom hozzá... Hát már ez is baj? Legyek egy szemét csaj, aki eljárkál állandóan? Ez kell a férfiaknak?

2015. aug. 24. 11:57
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Úgy értem azt akarom, hogy én legyek élete szerelme, akivel le akarja élni az életét :) Rendbe lehet-e még ezt hozni, amit elrontottam?
2015. aug. 24. 13:52
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem saját életre lenne elsősorban szükséged, hanem saját ÉN-re. Olyanra, aki nem függ másoktól, hanem önmagában tudja megteremteni a kiegyensúlyozottságot. Olyanra, aki értelmesen el tudja mondani, hogy mire van szüksége, és ha a másik nem tudja, vagy nem akarja kielégíteni a szükségleteket, akkor sem esik kétségbe, hanem keres más lehetőséget. Olyanra, aki felnőtt módon (nem hisztizve) tud kommunikálni a másikkal.

Nagyjából ezekre van szükség egy élhető kapcsolathoz, mindkét fél részéről.

2015. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyen nőket imádom, akik túl ragaszkodóak. Persze ne fojtson meg, ez alatt azt értem, hogy ne hívogasson egész nap, ha nem vagyok vele, meg ne kérjen számon, bízzon bennem. Úgysem csapom be. Viszont annak örülök, ha pár óránként, fél naponta dob egy sms-t ha nem lehetünk együtt, melyben kifejezi a hiányát. A tettek mellett rám a szavak is iszonyatosan hatnak. :)
2015. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok mániákus... :) csak egyszerűen nekem a párom az a párom, és ha valakivel együtt
2015. aug. 24. 20:22
 25/33 A kérdező kommentje:
folyt. ha valakivel együtt vagyok, akkor nekem hiányzik, és ha tudok beszélek vele, kifejezem amit gondolok, érzek. És úgy érzem ennek nem hogy örülne, de még teher is számára... bárcsak találnék egy férfit, aki pont ezt szereti bennem :)
2015. aug. 24. 20:24
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Na... :DDD Neked ő életed szerelme mostmeg már találni akarsz olyat aki ezt szereti benned !!??!?!? XDD
2015. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

" az egyetlen célja az életben, hogy legyen egy családja és ennyi. Általában szerettek semmit csinálni bámulni a fejetekből"


Na ettől van herótom. Én nem tudnék így élni. Családalapítás és pihi. Nekem is kell a szórakozás és nem minden álmom a családépítés. Emellett karrierista típus vagyok.


"Igen vannak dolgok amiket hiába vagy az életem szerelme nem veled szeretném megbeszélni, hanem a barátimmal"


Én a barátomnak nem csak a szerelme vagyok, hanem a haverja is és vissza. Nincs olyan amit ne tudnánk megbeszélni. Mondta is, hogy velem tud igazán mindent megbeszélni, a barátaival általában felszínesebbek a komoly beszélgetései.


"én magamért csinálom a dolgot szeretném tényleg tudni amit tanulok és nem csak a vizsgákon átcsusszanni"


Mi pontosan a tanulás miatt tudunk keveset együtt lenni suliidőben. Nekem fontos a tanulás, úgyhogy ebben még én sértődnék meg, ha nem lenne szabad időm tanulni.


10-es voltam, ahol leírtam, hogy ugyanolyan ragaszkodó vagyok mint a kérdező, de amiket te leírtál az kicsit el van túlozva. Attól mert valaki ragaszkodó még nem biztos, hogy olyan, amiket írtál. Nem a kapcsolat az élete és nincs más tennivalója mellette. Én is 1000-nyi dolgot csinálok még.


Akkor lehet én kicsit másfajta ragaszkodó típus vagyok mint az átlag, mert más dolgok is számítanak, emellett nagyon szoros a kapcsolatunk a barátommal, nem ilyen felszínes. Ez maradandó.


Téged is megértelek, de ragaszkodásom ellenére sem vagyok olyan mint ahogy leírtad 15-ös.

2015. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hagyd már, had jusson levegőhöz. Ha megfojtod a szerelmeddel, azzal csak taszítod magadtól.
2015. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm aki 7 év után csak úgy kisétált az ajtón. Aztán amikor nem hagytam annyiban, hogy mégis mi ez, akkor ezzel az indokkal jött elő, amivel most te: túl ragaszkodó vagyok. Tudod miért baj ez? Mert a másik fél nem szerelmes, nem viszonozza az érzéseidet! Én se értettem, hogy miért baj az, hogy szeretnék valamennyit úgy vele lenni, mintha tényleg egy pár lennék, egy család... De ha valaki menekül egy kapcsolatban, elfordul a másik felől, akkor persze, hogy az amúgy nem is túlzó igény, hogy a másik vele legyen, az már "túl ragaszkodó".


Szerintem keress olyan valakit, aki szeret téged.

2015. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Olyat keress, aki hasonló mentalitású, mint te, szóval nem mindenkinek egyformák az igényei, a szüleim pl. tipikus otthonülők (ennek megvan a maga árnyoldala), szeretnek az ellenőrzésük alatt tartani mindent és mindenkit (meg is volt velük a harcunk), a tesóm és én jóval lazábbak vagyunk, nagyobb szabadságra, nagyobb térre van szükségünk, de ezt mi is megadjuk a másik félnek.
2015. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!