Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI kell a férfiaknak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI kell a férfiaknak? Nem értem. A párom szerint túl ragaszkodó vagyok. Szerintetek is? Mit kéne tennem, hogy jobban szeressen?

Figyelt kérdés
Szóval elég sokat veszekedünk a párommal. De csak hülyeségeken. Mert vagy neki vagy nekem esik rosszul valami és mindig megsértődünk. A legutóbbi veszekedés alkalmával kérdeztem, hogy nekem mi a hibám? És azt mondta, hogy túl ragaszkodó vagyok... És ezt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez probléma legyen, hogy szeretem, és mindig vele akarok lenni. Egyszerűen vele akarom az időmet tölteni, és szívesebben vagyok vele mint a barátnőimmel. Nem is nagyon találkozok barátnőkkel, mert nekik is pasijuk van, és elvannak a saját életükkel. Neki szükséges az, hogy elmenjen heti kétszer a haverjaival inni. És azt mondja szeret velem lenni, de neki mennie kell. Persze nagyon sokszor már "behisztiztem" ezen, hogy inkább őket választja péntek esti programként, és az ivást, mint hogy velem legyen. És ezért ő már nem is mer elmenni sehova, mert én biztos kiakadok. De mondtam neki, hogy ha néha elmegy, az nem baj, de kellenek közös programok is. De ő folyton azt mondja,hogy nem csinálhatja azt amit akar... És szerinte túlságosan is ragaszkodom hozzá... Hát már ez is baj? Legyek egy szemét csaj, aki eljárkál állandóan? Ez kell a férfiaknak?

2015. aug. 24. 11:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nekem is sok lenne, ha a párom nem igényelne illetve nem engedne külön teret és időt. A szüleimnek megromlott a házasságuk, nem váltak el, de most több, mint 30 év után ott vannak egy fedél alatt, tesóm és én mostanában költözünk külön tőlük, és a szüleink egymáson verik le a felgyülemlett feszültséget. A tesóm és én ilyen téren sokkal másabbak lettünk, valószínűleg a rossz minta is közrejátszott.
2015. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Én próbáltam már kompromisszumot kötni vele, mert pl. általában akkor akadok ki, ha mondjuk péntek est 8-9kor beközli, hogy akkor ő most elmegy. És mondom neki, hogy miért nem tud előbb szólni, hogy én is kitaláljak magamnak valami programot? Mert én nem tudok szólni a barátnőimnek, ők nem buliznak minden pénteken, hogy na most este 9kor átmegyek, mert itthagyott a pasim.
2015. aug. 24. 12:51
 13/33 A kérdező kommentje:
De úgy látom, hogy neki csak az a fontos, hogy ő azt csinálhassa amit akar. És nekem meg bánt, hogy ő nem azt akarja amit én, hogy együtt legyünk, hogy nem velem akar lenni.
2015. aug. 24. 12:56
 14/33 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg a párod nem érett még meg egy komoly kapcsolatra. És ezt nem azért mondom, mert az a normális, ha folyton együtt vagytok. Azért gondolom így, mert ha neki is annyira értékes lenne ez a kapcsolat, ha annyira mély érzelmekkel lenne benne, akkor nem rázna le magáról és nem akarna meggyőzni arról, hogy még miattad érzi magát rosszul.


Én ezt csak akkor értettem meg, amikor lett egy olyan kapcsolatom, amiben a párom is hasonlóan gondolkodott. Mindenek előtt voltunk mi ketten, minden más csak utána jött. És ebbe beleférnek a haverok is,de van egyensúly.

2015. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
77%

Minden kapcsolat függő életcéltalan embertől szeretnék elnézést kérni a következő soraim miatt előre is:


Egyszer nekem is volt "szerencsém" egy ilyen bárnőhöz, össze is költöztünk. (Egyébként ez nem női dolog férfi és női oldalon is megtalálható) Úgy hívnak titeket, hogy kapcsolat függők. Akiknek az egyetlen célja az életben, hogy legyen egy családja és ennyi. Általában szerettek semmit csinálni bámulni a fejetekből és fecsegni és sérti az öntudatotokat, hogy a párotoknak bizony van hobbija, esetleg vannak barátai akikkel akár csecsemő koruk óta ismerik és szeretik egymást.


Igen vannak dolgok amiket hiába vagy az életem szerelme nem veled szeretném megbeszélni, hanem a barátimmal, attól függetlenül, hogy én pl. szeretek eljárni futni/bicajozni vagy esetleg esténként leülni a gép elé és játszani valamivel szeretlek. Csak van saját életem is vannak dolgok amiket szeretek csinálni akkor is, ha te is csinálod meg akkor is, ha te nem csinálod. Mi lesz veled, ha mindketten dolgozni fogtok ? Esetleg karriert építeni és munka időn kívül is foglalkozni kell a munkával ? Hiába dobálózik mindenki azzal, hogy az ember társas lény mindenkinek kijár a saját kis privát zónája és azt kéne felfognotok a csökevényes agyatokkal, hogy attól még ugyanannyira szeret, imád, hogy nem akarja az ideje 100%át veled tölteni.


Én meghíztam 15kg-ot a kapcsolatfüggő barátnőm mellett ő nem szeretett sportolni megsértődött, ha felébredtem 1órával hamarabb és lementem futni meg bevásároltam és nem talál maga mellett mert az az időt tölthettük volna egymással is egyetem előtt ?! Vizsgaidőszakban már ment a kényeskedés, hogy már annyira biztos tudom, hogy a vizsgán átmenjek neki nem kell, hogy imponáljak, az meg sem fordult a fejében, hogy én magamért csinálom a dolgot szeretném tényleg tudni amit tanulok és nem csak a vizsgákon átcsusszanni. Egy darabig bírtam (azaz 2 éven át) de a végén már annyira belefáradtam ebbe, hogy állandóan együtt kell vele lenni és ő nem tudja lekötni magát semmivel nélkülem, hogy vége lett a kapcsolatnak külön költöztünk. Mióta ez történt azóta nem is keresek párt örülök, hogy egyedül lehet és szörnyen érzem magam amikor valami a kérdésedhez hasonlót olvasok bárhol. Hiába próbálja közölni veled az ember, hogy nem szeret kevésbé azért mert van élete melletted te akkor is zokon fogod venni. Találj te is valami hobbit amivel foglalkozhatsz nem hiszem el, hogy ő az egyetlen dolog az életedben ami le tud kötni, ha meg igen akkor irány a dilidoki 25/F

2015. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Legyen onallo eleted. Ne legYel a baratod fuggeleke. Egy no akkor onallo, ha vannak baratai is, munkaja, hobbija. Igy sose fog tisztelni,Odalenni erted. Te ketsegbeesetten ragaszkodsz hozza. Te magad tehetsz rola, hogy igy viselkedik veled.

N

2015. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Tehát azzal, hogy nem látja rajtam, hogy annyira kell nekem, úgy el tudom érni azt, hogy nagyon odalegyen értem? Ha kialakítok magamnak egy saját életet? És az lehetséges, ha már egy éves együtt vagyunk, és belerögződött ez a kép, hogy én ragaszkodó vagyok, hogy ez megváltozzon benne?
2015. aug. 24. 13:40
 18/33 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm, aki kapcsolatfüggő, és összejött egy olyan pasival, aki még nála is függőbb. Iszonyúan szenvedett a kapcsolatban, és akkor jött rá, hogy mit művelt ő másokkal korábban!


A probléma az, hogy nincs SAJÁT életed. Függsz a másiktól. És ezt számon is kéred rajta, mégpedig érzelmi zsarolással, hisztivel, számonkéréssel! Nem azt mondod, hogy TE mit szeretnél, kedvesen, megkérve, hanem megmondod neki, hogy szerinted hogy kéne viselkednie ahhoz, hogy NEKED jó legyen. Csakhogy a saját érzelmeidért te magad felelsz, nem egy másik ember!


Az valamilyen szinten természetes, hogy a szerelmes ember a lehető legtöbb időt szeretné tölteni a párjával, de ez nem lehet elvárás!

2015. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Oké, értem, én belátom a hibáimat és szívesen változtatok, amennyire tudok, és mindent beleadok.

Ennyit kell akkor tennem? Kialakítanom magamnak egy saját életet? Ezáltal elérem azt, hogy ő jobban ragaszkodjon hozzám?

2015. aug. 24. 13:46
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért akarsz változtatni, hogy ő jobban ragaszkodjon hozzád ott bajok vannak, azt kell megértened, hogy ragaszkodik hozzád és szeret is téged csak elnyomod, magadért tegyél lásd be neki van élete melletted is és, hogy ne szenved amikor ő nincs ott ezért te is csinálj valamit, legyen hobbid, akár találkozz a barátnőiddel bármi ami leköt és szeretsz csinálni amikor ő nincs ott.


Így nincs vita mindenkinek van élete, de szeretitek is egymást, de senki nincs elnyomva

2015. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!