Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Párommal elmegyünk sétálni, bevásárolni, vagy teljesen mindegy hova, feltűnően megnézi, bámulja a nőket. Persze én is rápillantok valakire, ha szép, vagy feltűnő. De már úgy érzem, hogy emiatt nincsen kedvem vele kimozdulni otthonról. Nem érdekel, ha a hátam mögött stíröli őket, de mellettem nagyon feltűnően csinálja. És mondta is, tudja, hogy én észre veszem ha ilyet csinál. Többször próbáltam vele megbeszélni, de annyit mondott, hogy folytatja ezt. Tudom, hogy ez természetes dolog, de látom rajta, hogy nem csak nézi, de szinte vetkőzteti a szemével a nőket.
2015. aug. 25. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem természetes dolog, ha veled megy az utcán, akkor így megbumálja a nőket, hogy majd kiesik a szeme. Ezt úgy hívják, hogy bunkóság. Vajon mit szólna, ha te ugyanígy megnéznéd a pasikat?

Diszkréten rápillanthat valakire vagy ha nincs veled, az megint más. De mikor együtt vagytok, akkor tiszteljen már meg ennyivel, hogy nem BÁMULJA a nőket. Szerintem ez alap dolog.

2015. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen veled, mert nem dobtad ki...

ha továbbra is tűröd nem valószínű, hogy változás lesz...

ő nem érzi át a helyzeted, nem fog változni...ezt ki is jelentette...

te döntsd el mit akarsz...


22F

2015. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le! alapvető intelligencia kérdése, hogy ilyennel véletlen sem alázzuk meg a párunkat. Nem érdemel meg téged.
2015. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akar ezen változtatni? Ennek alapvető dolognak kéne lennie. Persze, mindenki megnézi a pasikat/nőket, de bámulni nem kell, főleg, ha téged zavar. Miért nem hajlandó változtatni egy ilyen pici dolgon?
2015. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Á, csak neked játssza a nagy mácsót.

Szórakozz rajta nyugodtan. :)


(Hint: és vajon hány nő néz vissza rá ugyanígy?)

2015. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!